Obálka titulu Kmotr

Kmotr

Mario Puzo

Popis: 1× kniha, vázaná, 392 stran, 13 × 20 cm, česky - více

Běžná cena: 199 Kč
U nás ušetříte: 20 Kč (10 %)
Naše cena dnes: 179 Kč

Cena je včetně DPH 10 %
(Cena bez DPH činí 163 Kč)

Jaké bude vaše poštovné?
Zavřít

Poštovné

Pro zásilky po České republice si můžete vybrat z těchto způsobů doručení (ceny vč. DPH):

Česká pošta

Poštovné pouze 65 Kč - balík do ruky.

Kurýrní služba PPL

Poštovné pouze 65 Kč, doručení do 1 pracovního dne od expedice.

Osobní odběr

Nabízíme osobní odběr ve všech našich kamenných prodejnách (20 Kč). V centrálním skladu v Horoměřicích je vyzvednutí zdarma. Využít můžete také síť výdejních míst Zásilkovny (34 Kč).

Zásilky do zahraničí

Poštovné závisí na způsobu dopravy a hmotnosti zásilky. Cenu se dozvíte před dokončením objednávky.


Více o možnostech plateb a doručení

Mám zájem
Rozebráno
Rozebráno
Titul je vyprodaný.
Zavřít

Tento titul si můžete zakoupit i v těchto knihkupectvích (za běžnou cenu bez internetové slevy):


Stav skladu v knihkupectvích bez záruky, kontaktujte prosím knihkupectví a knihu si rezervujte.

Anotace

Slavný román Maria Puza Kmotr se opět vrací k českému čtenáři. Když v roce 1969 vyšel v Americe poprvé, figuroval celých dvaadvacet týdnů na první příčce v seznamu bestsellerů. Znamenité, sugestivní dílo o bossovi všech bossů, jehož vliv sahal od policie až po finanční magnáty, si získalo popularitu především proto, že zachytilo klasickou mafii v konkrétní době a v místech, kde existuje dodnes. Tajemství rodinných svazků a zločinu vyvolalo zájem velkého množství čtenářů, podpořený i filmovým zpracováním, jež s Marlonem Brandem a Al Pacinem v hlavních rolích natočil Francis Ford Coppola."Americká sága" newyorského podsvětí detailně odkrývající přísně dodržovaná pravidla znovu oživuje historii krvavé války klanu Corleonů proti čtyřem dalším famigliím. Don Corleone, před nímž se třesou i ti nejmocnější, drží pevně všechny nitky vedoucí ke světu pašeráků, vyděračů i hazardních hráčů, kteří si podali ruku se zločinem a zákonem krevní msty. Čelit organizované zločinnosti financované špinavými penězi z obchodu s drogami a zneužívající bankovní systém však není jednoduché. Zvláště když mafiáni jednají v duchu hesla Questra guerra e cosa nostra - Tohle je naše věc.
Dnes už klasický román americké literatury 60. let nelítostně potvrzuje Balzakova slova: V pozadí každého velkého majetku je zločin.

Zákazníci, kteří si koupili tento titul, koupili také

Kmotr

  • Nakladatel: Knižní klub
  • ISBN: 80-242-1102-5, EAN: 9788024211022
  • Originál: The Godfather
  • Překlad: Korbař, Tomáš
  • Popis: 1× kniha, vázaná, 392 stran, 13 × 20 cm, česky
  • Rozměry: 13 × 20 cm
  • Rok vydání: 2003 (2. vydání)

Recenze

Podělte se s ostatními o svoje myšlenky:

Napsat vlastní recenzi

Uživatelské recenze

Průměrné hodnocení:

Paráda

coubes, coubes@seznam.cz, , 14.3.2007

(Toto je kvalitní recenze)
Kvalitní příběh s podobnou tématikou se hledá těžko, pro to je kmotr snad bezkonkurenční. Ani nelze Máriovi zazlívat, že byla kniha od začátku psána pro komerční účely s vlivem nakladatele, ale chtěl bych si ze zájímavost přečíst neproškrtanou verzi. Ovšem co mě zaráží u takto vynikajícího literárního díla je naprosto odporný a lacinný přebal knihy! Hold asi pan grafik není nadšencem mafiánských románů..

KLASIKA

keanu, Pardubice, 12.7.2006

(Toto je kvalitní recenze)
Mafiánská bible, prakticky první kniha co jsem přečetl a která mě nepustila od začátku do konce! Doporučuji!!!

skvělé

, 13.10.2005

(Toto je kvalitní recenze)
Tahle kniha mě úplně pohltila. I přesto, že jsem ji začal číst jako člověk neznalý mafiánských termínů - tedy bez základního vzdělání. Souhlasím s tím, že do mafie doktoři, filmaři a jim podobní nejen patřili, ale jsem přesvědčen, že líčením jejich osudů, autor sledoval i jiný záměr - všichni zmiňovaní buď byli členy klanu Corleonů a nebo na něm byli určitým způsebem závislí. I když tito lidé žili celkem normální život a příliš nepřekračovali hranice vytyčené světskými zákony, stejně mafie neustále ovlivňovala jejich život. A to byl podle mě pravý účel Kmotra - demonstrovat vliv a dalekosáhlost mafie a každodenní život lidí, jejichž život ovlivňuje i přesto, že třeba nejsou zrovna jejími pistolníky nebo vykonavateli její moci. A to je právě mafie. Nejen vraždy, loupeže a nezákonný obchod. Ale lidé, kteří žijí svůj život podle zákonů mafií určených... bez nich by nemohla existovat.

Bohužel ...

Petr Kracík; stidell@seznam.cz, , 24.10.2004

(Toto je kvalitní recenze)
... bohužel musim souhlasit s jedním již zmíněným názorem, co se týče děje v Kmotru... byl jsem docela sklamán když se děj začal ubírat směrem k 'holivůdu' a začal opomíjet tu 'mafiánskou' stránku. A le já tvrdím, že kdo nezná termíny jako: 'zalehnout na matrace' a podobně, tak má mezery ve vzdělání. Dále jsem zde se začet na tfilmovaní Kmotra a docela by mě zajímalo z čeho čerpali na druhý a třetí díl. Vim určitě, že něco bylo z knihy Siciĺián.

Vynikající

Mike, New York City, 7.8.2004

(Toto je kvalitní recenze)
Jak tady přede mnou kolega píše o zpěvacích, herečkách atd. Je to sice jeho názor, ale vše do mafie patřilo, když napíšeš takovouhle recenzi měl bys ses o tom dozvětět trochu víc.

Mario Puzo

 
zavřít