Nacházíte se: Úvod> Oddělení> Zdraví a životní styl> Osobní rozvoj> Rádci pro šťastný a úspěšný život>kniha Tibetské umění pozitivního myšlení

Obálka titulu Tibetské umění pozitivního myšlení

Tibetské umění pozitivního myšlení

Moudré myšlenky pro úspěšný život

Christopher Hansard

Popis: 1× kniha, vázaná, 256 stran, 15 × 23 cm, česky - více

Běžná cena: 279 Kč
U nás ušetříte: 28 Kč (10 %)
Naše cena dnes: 251 Kč

Cena je včetně DPH 10 %
(Cena bez DPH činí 228 Kč)

Jaké bude vaše poštovné?
Zavřít

Poštovné

Pro zásilky po České republice si můžete vybrat z těchto způsobů doručení (ceny vč. DPH):

Česká pošta

Poštovné pouze 65 Kč - balík do ruky.

Kurýrní služba PPL

Poštovné pouze 65 Kč, doručení do 1 pracovního dne od expedice.

Osobní odběr

Nabízíme osobní odběr ve všech našich kamenných prodejnách (20 Kč). V centrálním skladu v Horoměřicích je vyzvednutí zdarma. Využít můžete také síť výdejních míst Zásilkovny (34 Kč).

Zásilky do zahraničí

Poštovné závisí na způsobu dopravy a hmotnosti zásilky. Cenu se dozvíte před dokončením objednávky.


Více o možnostech plateb a doručení

Mám zájem
Rozebráno
Rozebráno
Titul je vyprodaný.
Zavřít

Tento titul si můžete zakoupit i v těchto knihkupectvích (za běžnou cenu bez internetové slevy):


Stav skladu v knihkupectvích bez záruky, kontaktujte prosím knihkupectví a knihu si rezervujte.

Anotace

Druhá kniha autora Tibetského umění správného života, která i u nás měla obrovský úspěch. Hansard opět čerpá ze své hluboké znalosti bön a zkušeností s jeho předáváním. Genialita a unikátnost jeho knih spočívá ve spojení zkušenosti "západního" člověka a hluboké znalosti tibetských nauk a jejich použití a schopnosti jednoduše vysvětlovat složité věci. V nesmírně inspirující knize se naučíme, jak ovládat své myšlenky a vytvářet takový život, jaký skutečně chceme žít. Pochopíme, že to, co jsme měli za "myšlení", byly ve skutečnosti často pouhé reakce na okolní prostředí. Zvládnutím jednoduchých cvičení a meditací se naučíme užívat energii pozitivního myšlení ve všech oblastech života.

Zákazníci, kteří si koupili tento titul, koupili také

Tibetské umění pozitivního myšlení

  • Nakladatel: BETA Dobrovský
  • ISBN: 80-7306-214-3, EAN: 9788073062149
  • Originál: The Tibetian Art of Positive Thinking
  • Překlad: Vojtěchovský, Jan
  • Popis: 1× kniha, vázaná, 256 stran, 15 × 23 cm, česky
  • Rozměry: 15 × 23 cm
  • Rok vydání: 2005 (1. vydání)

Recenze

Podělte se s ostatními o svoje myšlenky:

Napsat vlastní recenzi

Uživatelské recenze

Průměrné hodnocení:

Hansard - falešný guru

Ondřej S, 28.1.2012

(Toto je kvalitní recenze - 1 hlas)
Tuto knihu jsem dostal darem a po přečtení několika desítek stran ji musím okomentovat, protože mi nápadně připomněla fikci z pera Lobsanga Rampy, jež zneužívá idealizovaného (a poněkud pokrouceného) obrazu o Tibetu a jeho naukách, jež na západě přetrvává. Aktivity pana Hansarda jsou ve Velké Británii podrobeny větší pozornosti, protože zde jsou dostupnější svědectví jeho bývalých pacientů podporující skepticismus ohledně jeho skutečné kvalifikace. Je velmi nepravděpodobné, že Hansard je tím, za co se ve svých knihách vydává, tedy guruem kvalifikovaným ve vágně popsaném systému tibetského léčitelství. Jím předepsaná cvičení tak mohou být přinejlepším neúčinná, ne-li škodlivá. Díky zlomku poznání, jehož jsem dosáhl prostřednictvím literatury opravdových mistrů tibetských duševních tradic (až na výjimky se jednalo o lidi narozené v Tibetu), mohu zodpovědně říci, že tato kniha je velmi nestandardní ve způsobu uvažování o popisovaných naukách, od nichž se zjevně velmi odlišuje. Pozornost budí to, že Hansard neovládá tibetský jazyk, což by mu znesnadnilo předání bönu jeho učitelem, jež není v tibetské duchovní tradici vůbec znám. Zájemcům o literaturu, která obsahuje praktická cvičení vycházející z autentické tradice Karma Kagjü a je přizpůsobená západní kultuře, doporučuji například Krocení tygra, pod níž je podepsán Akong Tulku Rinpočhe (DharmaGaia, 2005), který je dalek vystupování pochybného Hansarda s pevně stanovenými taxami za konzultační hodiny věnované šíření duchovní osvěty jejíž hlavní devizou je pomoc materiálnímu blahobytu.

Christopher Hansard

 
zavřít