Nacházíte se: Úvod> Oddělení> Dítě a rodina> Těhotenství a porod>kniha Bonding - porodní radost

Obálka titulu Bonding - porodní radost

Bonding - porodní radost

Ivana Antalová, Gauri Chrastilová a Michaela Mrowetz

Popis: 1× kniha, brožovaná, 368 stran, 13 × 20 cm, česky - více

Běžná cena: 338 Kč
U nás ušetříte: 34 Kč (10 %)
Naše cena dnes: 304 Kč

Cena je včetně DPH 10 %
(Cena bez DPH činí 276 Kč)

Jaké bude vaše poštovné?
Zavřít

Poštovné

Pro zásilky po České republice si můžete vybrat z těchto způsobů doručení (ceny vč. DPH):

Česká pošta

Poštovné pouze 65 Kč - balík do ruky.

Kurýrní služba PPL

Poštovné pouze 65 Kč, doručení do 1 pracovního dne od expedice.

Osobní odběr

Nabízíme osobní odběr ve všech našich kamenných prodejnách (20 Kč). V centrálním skladu v Horoměřicích je vyzvednutí zdarma. Využít můžete také síť výdejních míst Zásilkovny (34 Kč).

Zásilky do zahraničí

Poštovné závisí na způsobu dopravy a hmotnosti zásilky. Cenu se dozvíte před dokončením objednávky.


Více o možnostech plateb a doručení

Mám zájem
Rozebráno
Rozebráno
Titul je vyprodaný.
Zde zjistíte dostupnost na prodejnách
Zavřít

Tento titul si můžete zakoupit i v těchto knihkupectvích (za běžnou cenu bez internetové slevy):


Stav skladu v knihkupectvích bez záruky, kontaktujte prosím knihkupectví a knihu si rezervujte.

Anotace

Kniha vznikla jako rozmluva tří žen. Klinická psycholožka Michaela Mrowetz jako jedna z prvních u nás začala hovořit o tématice rané podpory bondingu. Ivana Antalová je zakladatelkou sdružení BabyKlokánci, podporující děti nemocné a předčasně narozené. Gauri Chrastilová, fejetonistka a spisovatelka, se dlouhodobě zajímá o normální porod a o vše, co souvisí s výchovou dětí.

Autorky napsaly knihu, kterou by si samy rády přečetly, když prožívaly svoje první těhotenství. Knihu, která se otevřeně dotýká radostných i bolestných témat mateřství a rodičovství a odborně, ale přitom jednoduše a srozumitelně pojímá celou širokou škálu témat, propojených stěžejní myšlenkou nutnosti prosazení podpory rané vazby mezi matkou a dítětem jako běžné normy českého porodnictví.

Rozhovor je doplněn příběhy, kasuistikami, stanovisky různých odborníků, přílohami a šedesátistránkovou barevnou obrazovou přílohou.

Předmluvu napsala Eva Labusová.

Publikace je určena především laické veřejnosti, ale přináší zajímavé sdělení i pro zdravotníky, kteří pracují s ženou v období kolem porodu.

Zákazníci, kteří si koupili tento titul, koupili také

Bonding - porodní radost

  • Nakladatel: DharmaGaia
  • ISBN: 978-80-7436-014-5, EAN: 9788074360145
  • Popis: 1× kniha, brožovaná, 368 stran, 13 × 20 cm, česky
  • Rozměry: 13 × 20 cm
  • Rok vydání: 2011 (1. vydání)

Recenze

Podělte se s ostatními o svoje myšlenky:

Napsat vlastní recenzi

Uživatelské recenze

Průměrné hodnocení:

Díky za tuto knihu!

Sabovčiková Petra, 27.7.2011

(Toto je kvalitní recenze - 1 hlas)
Na knize velmi oceňuji otevřenost, se kterou se autorky vyjadřují k porodním tématům. Kniha je plná postřehů, osobních výpovědí a především informací, které mohou pomoci ženám - matkám lépe se zorientovat ve svých pocitech a myšlenkách souvisejících s prožitým porodem. Kniha je velmi vhodná také pro ženy, které budou rodit poprvé - obsahuje odborné informace o důležitosti budování rané vazby mezi matkou a dítětem a zároveň popisuje současný stav českého porodnictví, takže se nastávající maminky mohou k porodu velmi dobře připravit a být si vědomy neopakovatelného a jedinečného prožitku, který jim při těsném a nerušeném kontaktu s miminkem po porodu příroda nabízí. Doufejme, že už brzy bude podpora bondingu běžnou a samozřejmou součástí zdravotnické péče u nás, tak jako je tomu na západ od našich hranic.

Kateřina K., Praha, 15.5.2011

(Toto je kvalitní recenze)
Moc se mi líbila forma rozhovoru autorek, doplněná autentickými příběhy dalších rodičů a fotografiemi. Autorky napsaly knihu pravdivou, otevřenou, citlivou a hlavně potřebnou pro celou naší společnost.

Kniha, která tu chyběla

Markéta P., Praha, 9.5.2011

(Toto je kvalitní recenze - 1 hlas)
Knihu jsem četla prakticky jedním dechem. Překvapila mě, potěšila a nadchla. Je jak velmi osobní, tak velmi konkrétní a praktická. Osobní příběhy se prolínají se závěry výzkumů, líčení těžkých nebo nečekaných situací s praktickými radami a postřehy. Bohatá fotografická příloha velmi upřímně ilustruje to, o čem se v textu mluví. Autorky odvedly vynikající práci, tak upřímný text o stavu našeho porodnictví a zároveň o cestě a naději, kterou nám svojí prací ukazují a dávají, tu ještě nebyl a velmi, velmi chyběl. Zvlášť oceňuji mimo jiné i prakticky sepsané, možnost volby každé ženy podporující porodní plány v závěru.

Český unikát

Zdenka Pšeničková, Pardubice, 9.5.2011

(Toto je kvalitní recenze)
Velice doporučuji všem nastávajícím rodičům, možná i prarodičům. Autentická a vnitřně maximálně poctivá kniha přibližuje podstatu a "normálnost" podpory bondingu zároveň s realitou českých porodnic, kde ještě nejsme zdaleka tak daleko, jak bychom si přáli.

Díky autorkám!

maminka, Horní Lhota, 25.4.2011

(Toto je kvalitní recenze)
Kniha mně zasáhla, doufám, že si ji přečtou všichni zdravotníci a všechny budoucí maminky. Ale také i mamainky, které jsou smutné ze svých porodů, tahle kniha jim pomůže. Opravdu děkuji, čekala jsem na takovou knihu.

Michaela Mrowetz

 
zavřít