Nacházíte se: Úvod> Oddělení> Astrologie, ezoterika> Spekulativní literatura>Elektronická kniha Paranormální inteligence

Paranormální inteligence [E-kniha]

Linda Jamison a Terry Jamison

Popis: Elektronická kniha, 207 stran, bez zabezpečení DRM, ePUB ePUB, Mobi Mobi, PDF PDF, česky - více

Naše cena dnes: 139 Kč

Cena je včetně DPH 21 %
(Cena bez DPH činí 115 Kč)

Mám zájem
Není v prodeji
Není v prodeji
U titulu vypršela licence.

Anotace

O takových věcech, jako je předpovídání budoucnosti a jasnovidectví, se mnozí domnívají, že jsou to jen pohádky a fantazie. Nebo nějaká tajemná magie, která nemá s obyčejnými lidmi nic společného. Autorky téhle knihy, populární americká média a věštkyně, vás ale přesvědčí, že nic není tomuhle názoru vzdálenější.
Nezůstanou ovšem jen u konstatování, ale na příkladech ze života vylíčí, jak na to, poradí konkrétní cvičení a praktické pokusy. Zjistíte tak, co vám jde nejlépe, a naučíte se komunikovat se svými předky právě tak jako s anděly, předvídat budoucí události, poznat, co je pro vás nejlepší, nebo si najít pravou lásku. "Vesmír chce, abyste byli šťastní," tvrdí ve shodě všichni duchovní vůdcové. Tak proč to nezkusit? Objevte svoje dosud neobjevené dary a vylepšete si život.

Zákazníci, kteří si koupili tento titul, koupili také

Paranormální inteligence

  • Nakladatel: Metafora
  • EAN: 9788073599881
  • Originál: Psychic intelligence
  • Překlad: Mikulka, Lumír
  • Popis: Elektronická kniha, 207 stran, bez zabezpečení DRM, ePUB ePUB, Mobi Mobi, PDF PDF, česky
  • Rok vydání: 2012

Recenze

Podělte se s ostatními o svoje myšlenky:

Napsat vlastní recenzi

Uživatelské recenze

Průměrné hodnocení:

Ochutnávka

Zamuelzon, 24.3.2016

(Toto je kvalitní recenze)
Knížku napsala dvojčata, jež jsou v Americe údajně populární, a říkal jsem si, že pokud tam nebude nic zajímavého z hlediska paranormální inteligence, pak by mohlo stát za to, přečíst si, jak prorazily v show businessu.

O tom, jak prorazily, tam není takřka nic. O paranormální inteligenci, kterou dělí na jasnovidnost, jasnočivost, jasnovědnost, jasnoslyšnost, tam něco málo sepsáno je. Knížka má však, už s přihlédnutím k rozsahu a množství témat, příchuť ochutnávky. Autorky se snaží vypovědět, nač všechno narazily – andělé, meditace, automatické psaní, sny, mantry, intuice, bloky, jimiž si člověk sám brání v tom, aby konečně začal poslouchat svůj vnitřní hlas.

Pokud vám stačí degustace doplněná pár novými citáty a nápady, pak se vám tento dvousetstránkový receptář může líbit.

Linda Jamison

Terry Jamison

 
zavřít