Obálka titulu Na kopci

Na kopci

Jiří Březina

Popis: 1× kniha, vázaná, 376 stran, 13 × 21 cm, česky - více

Běžná cena: 299 Kč
U nás ušetříte: 30 Kč (10 %)
Naše cena dnes: 269 Kč

Cena je včetně DPH 10 %
(Cena bez DPH činí 245 Kč)

Jaké bude vaše poštovné?
Zavřít

Poštovné

Pro zásilky po České republice si můžete vybrat z těchto způsobů doručení (ceny vč. DPH):

Česká pošta

Poštovné pouze 65 Kč - balík do ruky.

Kurýrní služba PPL

Poštovné pouze 65 Kč, doručení do 1 pracovního dne od expedice.

Osobní odběr

Nabízíme osobní odběr ve všech našich kamenných prodejnách (20 Kč). V centrálním skladu v Horoměřicích je vyzvednutí zdarma. Využít můžete také síť výdejních míst Zásilkovny (34 Kč).

Zásilky do zahraničí

Poštovné závisí na způsobu dopravy a hmotnosti zásilky. Cenu se dozvíte před dokončením objednávky.


Více o možnostech plateb a doručení

Mám zájem
Rozebráno
Rozebráno
Titul je vyprodaný.
Zde zjistíte dostupnost na prodejnách
Zavřít

Tento titul si můžete zakoupit i v těchto knihkupectvích (za běžnou cenu bez internetové slevy):

Knihkupectví Kolín
Kolín, Pražská 947, knihkupectvi.kolin@kosmas.cz
Knihkupectví Praha - Nové Butovice
Praha 13, OC Galerie Butovice, Radlická 117, knihkupectvi.novebutovice@kosmas.cz
Knihkupectví Praha - Karlín
Praha 8, Sokolovská 394/17, knihkupectvi.karlin@kosmas.cz
Knihkupectví Sušice
Sušice, Náměstí Svobody 50, knihkupectvi.susice@kosmas.cz
Knihkupectví Zlín
Zlín, J. A. Bati 5637, (areál Svit, budova č. 12), knihkupectvi.zlin@kosmas.cz

Stav skladu v knihkupectvích bez záruky, kontaktujte prosím knihkupectví a knihu si rezervujte.

Anotace

Co se stalo devítileté Marii na kopci Svatý Tomáš? Opravdu viděla anděla, nebo byl její zážitek mnohem pozemštější? V roce 2000 se ve Výtoni, zapadlé vesnici v podhůří Šumavy, zjevil malé Marii anděl. O dvanáct let později se Milan, student vysoké školy s výhledem na novinářskou kariéru, vydává na poutní místo, aby sebral všechny dostupné materiály a vyslechl svědky. O proslulé události chce napsat diplomovou práci. Během svého výzkumu naráží na indicie, které naznačují, že slavné výtoňské zjevení možná neproběhlo tak, jak se traduje. Církev ho odmítá uznat, samotná vizionářka Marie nyní pracuje v nonstop baru, k minulosti se nechce vracet a trpí nevysvětlitelnou úzkostí. Setkání s bývalou policistkou Helenou, která opustila Prahu a usadila se právě ve Výtoni, otevře Milanovi oči. Díky své bývalé profesi totiž poznala, že dítě nejspíš čelilo nevýslovně trýznivému zážitku. Stala se tedy Marie na kopci nad Výtoní obětí zločinu? Vytvořila si její mysl na obranu před psychickým traumatem falešnou vzpomínku na mystický zážitek? Helena přesvědčí Milana a spolu se rozhodnou vypátrat, co se tehdy doopravdy stalo.

Zákazníci, kteří si koupili tento titul, koupili také

Na kopci

  • Nakladatel: Motto
  • ISBN: 978-80-7246-719-8, EAN: 9788072467198
  • Popis: 1× kniha, vázaná, 376 stran, 13 × 21 cm, česky
  • Rozměry: 13 × 21 cm
  • Rok vydání: 2013 (1. vydání)

Recenze

Podělte se s ostatními o svoje myšlenky:

Napsat vlastní recenzi

Uživatelské recenze

Průměrné hodnocení:

Hrůza

Pavlína Šimková, 24.2.2014

(Toto je kvalitní recenze)
Zkusila jsem a jsem zklamaná, ubohost! Komentáře tady působí jako reklamní slogany nakladatele. Neměla jsem jim věřit. Rádoby intelektuální kniha, zázraky, mystéria. V celku nudné o ničem

Zkuste a nebudete zklamaní

Akirek, 27.11.2013

(Toto je kvalitní recenze)
Trochu přesycená všemi těmi cenami ověnčenými detektivkami (mám někdy pocit, že v severských zemích mají tísíce literárních cen...) jsem sáhla po "jednoduchém" čtení, které mě fakt překvapilo. (Ale to skoro každá "obyčejná" detektivka z nakladatelství Motto.) Četlo se dobře, zajímavé postavy - klidně bych se s nimi setkala v nějakém dalším příběhu.

Detektivka.

jf, 9.11.2013

(Toto je kvalitní recenze)
Detektivka v netradičním pojetí. Napsaná tak, že nemůže nikoho urazit, i když o pachateli může být jasno už po polovině knihy (já měl). Což ovšem na kvalitě neubírá - P. Highsmitová prozrazuje pachatele na první straně a jsou to jedny z nej knih - pro mě.
Někde jsem sice četl, že to má být typ severské krimi, ale tak daleko bych nešel. Zůstaňme u jihočeské detektivky, která je výborně napsaná, s vykreslenými charaktery postav a hezky popsanou vesnicí, kde se od teď perfektně vyznám :-)

Nad očekávání vynikající

Tereza, 28.10.2013

(Toto je kvalitní recenze - 2 hlasy)
Vůči knižním hitům jsem většinou skeptická, dostávám se k nim až po opadnutí všeobecného zájmu, tentokrát jsem ale udělala výjimku a rozhodně nelituji. Kniha je psaná velmi příjemným jazykem, nedělá ze čtenářů blbce, naopak je nutí hledat souvislosti a především fandit hlavním postavám. Uvěřitelné postavy mají (vedle skvělé práce s geniem loci letní Šumavy) obrovskou zásluhu na celkovém hodnocení knihy. Velmi mě překvapilo, jak mohl mladý autor tak dobře vystihnout stavy a pocity o generaci starší ženy, upřímný vhled do duše mladého studenta je naopak zpestřením pro ženy.

Bonbónkem je pak finále, které rozhodně není ošizené, blíž je ale hodotit nebudu, nechci napovídat.

Závěrem musím přiznat, že mě kniha opravdu dostala, ostatně moje rodina může potvrdit, že na mě celou jednu sobotu od rána do večera nebylo radno mluvit.

Nejlepší česká detektivka

Kateřina, 22.10.2013

(Toto je kvalitní recenze - 1 hlas)
Nejlepší česká detektivka, kterou jsem v poslední době četla. Není to detektivka klasického střihu - s mrtvolou, naturalistickým popisem místa činu a detektivem nebo policejním inspektorem, který i přes všechny peripetie a problémy v osobním životě, případ nakonec zdárně vyřeší a zatkne pachatele.
Zločin tady musí být nejprve rozpoznán a odhalen, než začne pátrání po jeho viníkovi. V příběhu se snoubí napětí a tajemno při odkrývání zločinu s tísnivou atmosférou Šumavy a ponurostí pražské Libně ale i s výstižným a vtipným vhledem do života na venkově.
První literární pokus se určitě povedl a těším se, že další budou brzy následovat.

Jiří Březina

 
zavřít