Nacházíte se: Úvod> Oddělení> Krásná literatura> Próza> Světová próza>kniha Projekt manželka

Projekt manželka

Láska není žádná věda!

Graeme Simsion

Popis: 1× kniha, vázaná, 302 stran, 14,4 × 21,5 cm, česky - více

Běžná cena: 329 Kč
U nás ušetříte: 33 Kč (10 %)
Naše cena dnes: 296 Kč

Cena je včetně DPH 10 %
(Cena bez DPH činí 269 Kč)

Jaké bude vaše poštovné?
Zavřít

Poštovné

Pro zásilky po České republice si můžete vybrat z těchto způsobů doručení (ceny vč. DPH):

Česká pošta

Poštovné pouze 65 Kč - balík do ruky.

Kurýrní služba PPL

Poštovné pouze 65 Kč, doručení do 1 pracovního dne od expedice.

Osobní odběr

Nabízíme osobní odběr ve všech našich kamenných prodejnách (20 Kč). V centrálním skladu v Horoměřicích je vyzvednutí zdarma. Využít můžete také síť výdejních míst Zásilkovny (34 Kč).

Zásilky do zahraničí

Poštovné závisí na způsobu dopravy a hmotnosti zásilky. Cenu se dozvíte před dokončením objednávky.


Více o možnostech plateb a doručení

Mám zájem
Rozebráno
Rozebráno
Titul je vyprodaný.
Zavřít

Tento titul si můžete zakoupit i v těchto knihkupectvích (za běžnou cenu bez internetové slevy):


Stav skladu v knihkupectvích bez záruky, kontaktujte prosím knihkupectví a knihu si rezervujte.

Anotace

Nevíte, jak najít dokonalou manželku? Vytvořte dotazník...

Don Tillman se chce oženit, ale stále nemůže najít tu pravou. Jeho problém má vyřešit Projekt Manželka, a tak navrhne šestnáctistránkový dotazník, který mu má pomoci najít dokonalou partnerku. Rozhodně to nemá být barmanka, kuřačka, která ještě navíc ráda pije alkohol a chodí věčně pozdě. Ale Rosie Jarmanová je přesně taková! Taky je energická, inteligentní a krásná a i ona někoho hledá - chce poznat svého biologického otce. Při svém pátrání narazí na profesora genetiky Dona a ve vteřině mu obrátí život naruby... Román se stal celosvětovým fenoménem a práva na vydání se prodala do více než třiceti zemí. Společnost Sony Pictures koupila práva na jeho zfilmování.

Zákazníci, kteří si koupili tento titul, koupili také

Projekt manželka

  • Nakladatel: Fortuna Litera
  • ISBN: 978-80-7321-727-3, EAN: 9788073217273
  • Originál: The Rosie Project
  • Překlad: Jašová, Jana
  • Popis: 1× kniha, vázaná, 302 stran, 14,4 × 21,5 cm, česky
  • Rozměry: 14,4 × 21,5 cm
  • Rok vydání: 2013 (1. vydání)

Recenze

Recenze v Médiích

KNIHA: Projekt manželka

Václav Vlk st., Neviditelny pes, 30.11.2013
(...) Nemá se prozrazovat, co v knížce je, ale nemohu neříci, že Projekt manželka je nejvíc o pánovi, co by ten Projekt rád realizoval, ale také hodně o objektech Projektu. Dotyčný hrdina je totiž, jak by se to řeklo… No, každá vdaná dáma po nějaké době zjistí, že její muž je tak nějak "mimoň". Komunikace je s ním celkem jednosměrná, nelze mu sdělovat víc informací, než dvě najednou, ve třech už se ztratí. (...) Četl jsem si to do půl druhé ráno. Mám rád tyhle knížky s anglickým humorem, i když hrdinové jsou Australani.

Podělte se s ostatními o svoje myšlenky:

Napsat vlastní recenzi

Uživatelské recenze

Průměrné hodnocení:

dobré, zábavné

ostrovanka, 26.2.2015

(Toto je kvalitní recenze)
Čtivé, zábavné, nápadité a výstižné.

Aspergerův syndrom

Monika, 31.7.2014

(Toto je kvalitní recenze)
To, že je čtení této knihy úžasné, zábavné, vtipné, inteligentní ...už tu bylo popsáno. Zajímá mě, jestli je autor nebo někdo z jeho blízkých Asperger, jinak si nedovedu vysvětlit, jak by mohl člověk něco takového popsat tak věrohodně. Pokud znáte někoho s Aspergerovým syndromem, což je hlavní hrdina této knihy, i když "on" to pochopí až na konci, bude se Vám kniha číst úplně jinak....

silný zážitek!

sofie, 13.3.2014

(Toto je kvalitní recenze)
Od první stránky - úžasné čtení, vtipné, milé, moudré a nezapomenutelný hrdina.

Úžasné, vtipné, laskavé

Čtenářka, 22.2.2014

(Toto je kvalitní recenze - 1 hlas)
Určitě by se daly vymyslet i další přívlastky, které by tuto knih vystihly. Pobavila, někdy jsem se smála opravdu nahlas, ale zároveň poskytla laskavý pohled na člověka velice inteligentního, ale pro okolí trochu divného a nepřijatelného díky autismu. Jako kdyby to celé vyprávěl Sheldon z The Big Bang Theory. K téhle knize se určitě vrátím a už teď se těším na Dona Tillmana a jeho svět.

Inteligentní čtení na téma muž a žena

Lucie Cooper, 10.12.2013

(Toto je kvalitní recenze - 1 hlas)
Ano, láska není žádná věda, jenže profesor Don Tillman má ve svém životě přesný řád a systém a žádná partnerka v něm dosud nefigurovala. Rád by však konečně našel tu pravou, jenže kde a jak? A protože není čas ztrácet čas, vytvoří dotazník, který přesně odhalí všechny vlastnosti a zlozvyky, kterému by se mu u žen protivily. Ale je vůbec možné najít paní Dokonalou?
Pokud se chcete pobavit a zasmát (i nahlas) u inteligentního čtení na téma muž a žena, ve kterém nejsou žádné vraždy, tohle je ta správná volba. Věřte, že úsměv na tváři vám zůstane i po přečtení Projektu manželka.

Graeme Simsion

Graeme Simsion je australský spisovatel, scenárista a dramatik. Původním povoláním odborník na informační technologie a ekonom, věnuje se ekonomických a technologickým konzultacím, vyučuje budoucí konzultanty a zároveň studuje scenáristiku. Je autorem několika krátkých filmů. Za svůj debut Projekt manželka získal prestižní Literární cenu premiéra státu Victoria za nejlepší nepublikovaný román v roce 2012. Kniha zaznamenala obrovský úspěch v anglicky hovořících zemích a autorská práva se prodala do 32 zemí. Podle románu se chystá i film. V roli Rosie se představí Jeniffer Lawrence, kterou známe jako hlavní představitelku z filmové série Hunger Games. Graeme Simsion žije s manželkou a dvěma dětmi v australském Melbourne. Vlastní také dům na francouzském venkově, a jak uvedl v rozhovoru pro LN v loňském roce, má v hlavě další dva romány právě odtud. Jen hlavní hrdina prý nebude Francouz.

 
zavřít