Nacházíte se: Úvod> Oddělení> Zdraví a životní styl> Partnerství a sex> O mužích>kniha Základy mužského šovinismu

Obálka titulu Základy mužského šovinismu

Základy mužského šovinismu

Josef Hausmann

Popis: 1× kniha, brožovaná, 96 stran, 15 × 21 cm, česky - více

Běžná cena: 98 Kč
U nás ušetříte: 10 Kč (10 %)
Naše cena dnes: 88 Kč

Cena je včetně DPH 10 %
(Cena bez DPH činí 80 Kč)

Jaké bude vaše poštovné?
Zavřít

Poštovné

Pro zásilky po České republice si můžete vybrat z těchto způsobů doručení (ceny vč. DPH):

Česká pošta

Poštovné pouze 65 Kč - balík do ruky.

Kurýrní služba PPL

Poštovné pouze 65 Kč, doručení do 1 pracovního dne od expedice.

Osobní odběr

Nabízíme osobní odběr ve všech našich kamenných prodejnách (20 Kč). V centrálním skladu v Horoměřicích je vyzvednutí zdarma. Využít můžete také síť výdejních míst Zásilkovny (34 Kč).

Zásilky do zahraničí

Poštovné závisí na způsobu dopravy a hmotnosti zásilky. Cenu se dozvíte před dokončením objednávky.


Více o možnostech plateb a doručení

Mám zájem
Rozebráno
Rozebráno
Titul je vyprodaný.
Zavřít

Tento titul si můžete zakoupit i v těchto knihkupectvích (za běžnou cenu bez internetové slevy):


Stav skladu v knihkupectvích bez záruky, kontaktujte prosím knihkupectví a knihu si rezervujte.

Anotace

Kniha je úsměvnou reakcí na feministické hnutí a vymezuje základní pravidla mužského šovinismu. K dispozici již i v novém vydání!

Zákazníci, kteří si koupili tento titul, koupili také

Základy mužského šovinismu

  • Nakladatel: Reneco
  • ISBN: 80-86563-16-2, EAN: 9788086563169, 9788086563268
  • Popis: 1× kniha, brožovaná, 96 stran, 15 × 21 cm, česky
  • Rozměry: 15 × 21 cm
  • Rok vydání: 2008 (15. vydání)

Recenze

Podělte se s ostatními o svoje myšlenky:

Napsat vlastní recenzi

Uživatelské recenze

Průměrné hodnocení:

Brad Pitt

, 16.12.2010

(Toto je kvalitní recenze)
Četl jsem opravdu jen úryvky,je to syrové a pravdivé,autor nepopisuje nic jiného než to co každý ví (i ženy),ale je těžké to přijmout.Asi bych se neztotožnil se vším a vlastně z knihy mám spíš špatný pocit,protože na tom vlastně nic hezkého není,sám jsem docela romantický člověk,ale bohužel realita je tvrdá. Sám jsem se vždy u žen setkával s nehezkým chováním ke svým partnerům,u sebe i u svého okolí,s nafoukaným a povýšeným,vždy jsem viděl,že ženy si k mužům dovolí daleko více než naopak a vždy mi to vadilo. Cením si autora za to,že se postavil většině a čelí kritice v dnešní době propagování feminismu. Chápu,že ženám to vadí,ale měly by si uvědomit,že autor není přinejmenším o nic horší než právě feministky,jen je to vše z druhého pohledu.

kousek z toho

Iksara, , 10.10.2010

(Toto je kvalitní recenze)
!Osobně si raději najdu nějakého sedláka se smyslem pro cit a hluboké uvažování, my už spolu něco vymyslíme:-)než nějakého .......,pro kterého je sex jako umýt si ruce v jiném umyvadle aneb ještě jsem nelovil slony v Africe čili stále hledá koně na kterém jede a nemá klid.

Základy mužského šovinismu

Brno, 29.8.2010

(Toto je kvalitní recenze)
Síla,děs,běs!!!Nechápala jsem spoustu chování mého otce,stejně tak to samé v mém posledním vztahu. Katastrofa, pokud tohle myslí někdo vážně. Spíš jde o chorobu a nejtrapnější obranu před nemohucností mužského chování a myšlení.Schovávat se za takovou jalovost můžou fakt jen nejvíc neschopní jedinci pohlaví mužského Teď se tomu směju, ale než jsem si to přebrala,jak se k tomu postavit a pochopit text, potažmo spoustu mužů v mém okolí, polykala jsem tvrdý knedlík a nevěřila,j estli to může někdo myslet vážně. Tedy myslí, ale já se už jen směju. Renata

Výborná kniha

Praha, Praha, 19.7.2010

(Toto je kvalitní recenze)
Ještě že se mi dastala do ruky než jsem na sebe nerozumně nějakou ženskou pověsil. V životě jednu z těch potvor doma nechci. Vyjde mnohem levněji semtam si zajít do privátu a hlavně bez zbytečných nervů!

Veronika, Praha, 30.5.2010

(Toto je kvalitní recenze)
Kniha má v zásadě jednoduchou tezi: Ženy jsou primitivní bezduché bytosti, které nic neumějí, nemají žádné zájmy, vůbec jim to nemyslí, jsou sobecké a zabývají se jen nesmysly. Naopak muži (samozřejmě v čele s autorem knihy) jsou úžasní, altruističtí, vzdělaní, mají všestranný rozhled, jsou stvořeni k velkým věcem a taktéž jich dosahují. Ženy mají na světě jen dvě úlohy: poskytnout vaginu (autorova slova) a obstarat domácnost. Na nic víc je pánové tvorstva nepotřebují. Ženy by to měli akceptovat, přijmout svou úlohu, starat se o muže, nechat jim volnost na případné nevěry a nic po nich nechtít (hlavně ne pozornost, společné trávení volného času a jiné formy zotročování muže ženou). Ty ženy, kterým se to nelíbí, jsou neženské a tedy fuj. Horší než ženy jsou už jenom levicově orientovaní sociální vědci, právníci a učitelky, neboť to jsou lidé druhé kategorie. Zpočátku jsem myslela, že to autor myslí žertem. Že jde o nadsázku, která bude dále nějak rozvinuta a v závěru vysvětlena. V průběhu četby jsem si ale s hrůzou uvědomila, že to autor myslí vážně. On opravdu vidí svět černobíle, má ho jasně rozškatulkovaný na ty velkorysé a úžasné (muži) a ty pitomé a úzkoprské (ženy). To mi vůbec nepřijde úsměvné. Spíše je mi autora i všech těch, kteří se v jeho knize údajně poznali, docela líto.

Josef Hausmann

 
zavřít