Uživatelské recenze

Třetí manželská etuda

Morsie, 13.5.2014

(Toto je kvalitní recenze)
Takže manželské etudy do třetice všeho dobrého a zlého? No proč ne, já jsem rozhodně pro a v tomto případě mohu říct, že nic zlého se nekonalo – to spíš naopak.

Inu, já nejsem člověk, který běžně čte tyhle erotické romanťáky, jenže občas to přijde i na mě - a zvlášť pak takhle na jaře a začátkem léta - a to pak bych nejradši nečetla nic jiného, než právě tenhle žánr. Zkrátka, leze na mě jaro.

Ale abych se taky trochu ospravedlnila, v tomhle ročním období mívám často bolesti hlavy a čtení mě unavuje. Jenže vzdát se ho úplně nechci a tak vždycky volím kompromis. Čtu, ale nemusím u toho nijak zvlášť přemýšlet. Prostě volím nějaké letní oddechovky.

A Manželský omyl je přesně něco takového. Ale abych té knížce zase neubírala, musím říct, že i když je to vcelku průhledný příběh, má plno úžasných pasáží a především pak skvělé hlavní postavy. Oba hlavní protagonisty jsem si zamilovala hned na prvních stránkách. A vlastně ani nevím proč.

Zkrátka tak nějak mi knížka padla do noty a já si s ní užila dvě skvělá, skoro letní, odpoledne.

A i když Manželský omyl asi nikdy nevstoupí do dějin literatury, ale to by ani nikdo od knížky s takovým názvem nečekal, své jisté místo v mojí knihovně má. Já se bavil a to je u takového typu knih to nejdůležitější. Takže velká spokojenost a palec nahoru!
 
zavřít