Camilla Läckberg

Poznejte autora

Švédská autorka detektivních příběhů. Její knihy byly přeloženy do šestadvaceti jazyků a bylo prodáno 1,5 miliono výtisku. Dvě její díla se dočkala ve Švédsku filmového zpracování. Camilla ...

Kniha týdne

Babišistán

Je Babišova éra skutečně u konce? Jak moc změnil českou společnost? Dvě desítky předních komentátorů, reportérů a politologů se snaží nalézt odpovědi ...

Petra Hůlová Noční stolek

Noční stolek

Patří mezi nejpřekládanější české autory. Její romány obdržely množství literárních cen. Věnuje se také psaní divadelních her a filmových scénářů. Starší romány Paměť ...

Doporučujeme vám

Propast -10%

Propast

Jozef Karika

298 Kč
268 Kč

Je stará legenda horských vůdců o nadpřirozené síle shazující lidi do hlubin jenom strašidelná fáma, nebo obsahuje zrnko pravdy?

Neviditelní -10%

Neviditelní

Vlastimil Vondruška

329 Kč
296 Kč

Před třiceti lety prosadila skupinka mocných Velký reset. Zdůvodnila ho tím, že je třeba zabránit chaosu, ničení planety, dát všem stejná práva a odstranit chudobu, neboť spravedlivé je, aby nikdo nevlastnil nic.

15 roků lásky -10%

15 roků lásky

Patrik Hartl

399 Kč
359 Kč

Realita umí být neuvěřitelná a skutečné události někdy působí nepravděpodobně. Aleš by do svých třiceti dvou let nevěřil, že jeho život bude vypadat takhle. Představoval si ho úplně jinak.

Rudovláska Kejle -10%

Rudovláska Kejle

Isaac Bashevis Singer

398 Kč
358 Kč

K prostitutce Kejle zahoří láskou nepříliš počestný Jarme a hned po první společné noci se s ní ožení. K dvojici se však přihlásí šejdíř Maxa manželskou pohodu rozvrátí.

Gott -10%

Gott

Pavel Klusák

429 Kč
386 Kč

Hvězda, mýty — a skutečnost. Největší popovou hvězdou v Československu byl Karel Gott — a v jistém smyslu jí v Česku zůstává dodnes. Jeho příběh však není tradičním vyprávěním o hudebním velikánovi.