Petra Soukupová

Poznejte autora

Petra Soukupová (nar. 1982) patří k nejúspěšnějším současným českým spisovatelkám. Dosud ...

Zdeněk Lukeš Noční stolek

Noční stolek

Narodil jsem se v Praze na Letné v roce 1954 ve výtvarnické rodině. Dětství jsem trávil v blízkém parku Stromovka, mj. na betonových prolézačkách Olbrama Zoubka a ...

Doporučujeme vám

Můžeš žít, jak chceš -10%

Můžeš žít, jak chceš

Katy Yaksha

219 Kč
197 Kč

Žít bez limitů můžeš začít právě teď. Tak, jak jsi, tam, kde jsi, se vším, co jsi. Je jen na tobě, jestli se pro to rozhodneš. Vše, co potřebuješ, máš už teď. Volné pokračování úspěšné inspirativní příručky Můžeš vše, co chceš.

Továrna na debilno -10%

Továrna na debilno

Dominik Landsman, ...

350 Kč
315 Kč

Nejtřaskavější společensko-politická satira od dob Švejka od autora deníčků moderního fotra a kolážového mága TMBK. Továrna na debilno vytvořila rekord na největším českém crowdfundingovém portálu Hit Hit, kdy se jí podařilo vybrat téměř 900 000 Kč.

Jan Kubiš -10%

Jan Kubiš

Eduard Stehlík

499 Kč
449 Kč

Na počátku října 1941 byl ve Velké Británii zahájen výcvik dvojice československých parašutistů, jejichž úkolem bylo pomstít stovky českých vlastenců, kteří skončili na popravištích poté, co se v Praze ujal moci Reinhard Heydrich.

Saturnin se vrací -10%

Saturnin se vrací

Miroslav Macek

299 Kč
269 Kč

Slavná humoristická kniha, která baví již několik generací čtenářů, pokračuje! Nevypočitatelný sluha Saturnin je zpět!

Kuchařka lékařů českých 2 -10%

Kuchařka lékařů českých 2

Miroslav Souček, ...

620 Kč
558 Kč

Dlouho očekávané pokračování úspěšné knihy Kuchařka lékařů českých, které bylo prodáno přes 6 tisíc výtisků! Druhý díl této unikátní kuchařky opět představí přibližně padesát význačných českých lékařů prostřednictvím jejich esejů o jídle a pití.