Stephen King

Poznejte autora

Americký autor hororů, nadpřirozena, beletrie, sci-fi a fantasy. Mnoho z jeho děl bylo ...

Noční stolek

Narodil jsem se v Praze na Letné v roce 1954 ve výtvarnické rodině. Dětství jsem trávil v blízkém parku Stromovka, mj. na betonových prolézačkách Olbrama Zoubka a ...

Zdeněk Lukeš Noční stolek

Doporučujeme vám

Boss Babiš -20%

Boss Babiš

Jaroslav Kmenta

299 Kč
239 Kč

Boss Babiš je reportážní kniha o temném světe miliardáře a politika Andreje Babiše. Shrnuje, v čem je oligarcha Babiš nebezpečný, jak zbohatl, s kým se zapletl a co všechno ještě tají.

Taxikář -10%

Taxikář

Jindřich Husička

249 Kč
224 Kč

Student právnické fakulty jedné noci zakusí život taxikáře a povolání se už nehodlá nikdy vzdát. S novou prací však do jeho života vstupují drogy a pochybné existence.

Rychleji mluvit nedokážu -20%

Rychleji mluvit nedokážu

Lauren Graham

299 Kč
239 Kč

Sbírka esejů od milované hvězdy seriálů Gilmorova děvčata a Rodičovství o životě, lásce a ženě z Hollywoodu, doplněná historkami z natáčení Gilmorových děvčat.

Příběh služebnice -20%

Příběh služebnice

Margaret Atwoodová

298 Kč
238 Kč

Pochmurná vize blízké budoucnosti Spojených států amerických, které se z demokratických výšin propadly do všeobjímajících hrůz totalitního režimu. Kniha se stala předlohou pro filmové a aktuálně také pro úspěšné seriálové zpracování.

Samuel Porten -20%

Samuel Porten

Mojmír Čermák

229 Kč
183 Kč

Samuel Porten, muzikálně nadané a citlivé dítě, má před sebou slibnou kariéru houslisty, ale jeho dětská duše prochází peklem neharmonické viktoriánské rodiny obchodníka s nemovitostmi...