Peter May

Poznejte autora

Skotský televizní scénárista, novinář a autor detektivek. Mezi jeho nejvýznamnější díla patří např. série čínských thrillerů. Příběh je založen na chápání a porozumění zástupců dvou ...
Aleš Palán Noční stolek

Noční stolek

Aleš Palán (1965) je novinář a spisovatel. Publikuje zejména v Hospodářských novinách a Katolickém týdeníku. Vydal řadu knih rozhovorů (s Vítem Tajovským Člověk musí ...

Doporučujeme vám

Jan Žižka -10%

Jan Žižka

Petr Čornej

790 Kč
711 Kč

Velká Žižkova biografie z dílny respektovaného znalce husitské doby představuje táborského hejtmana v netradičním světle.

Poslední palác -10%

Poslední palác

Norman L. Eisen

398 Kč
358 Kč

Norman Eisen se v roli amerického velvyslance vrátil do země, z níž jeho matka uprchla před holokaustem. Když se nastěhoval do pražské velvyslanecké rezidence, ke svému překvapení objevil na stěnách pod nábytkem schované svastiky.

Kronika zániku Evropy -10%

Kronika zániku Evropy

Vlastimil Vondruška

579 Kč
521 Kč

Román vypráví o osudech rodiny Wagnerů, která prožívá postupný úpadek evropské civilizace. Kniha je rozdělena na dvě části. První díl nazvaný „Jak to celé začalo“ popisuje léta 1984 – 2019 a vychází z reálného vývoje Čech a Evropy.

Podivná doba -10%

Podivná doba

Václav Havel, ...

349 Kč
314 Kč

Poprvé se setkali v roce 1978 na schůzce na vrcholcích Krkonoš jako nepřátelé komunistického režimu. Necelých dvanáct let nato se Václav Havel stal československým prezidentem a novinář Adam Michnik šéfredaktorem deníku Gazeta Wyborca.