Camilla Läckberg

Poznejte autora

Švédská autorka detektivních příběhů. Její knihy byly přeloženy do šestadvaceti jazyků a bylo prodáno 1,5 miliono výtisku. Dvě její díla se dočkala ve Švédsku filmového zpracování. Camilla ...
Jiří Padevět Noční stolek

Noční stolek

Jiří Padevět se narodil v roce 1966 v Praze. Přesto, že je vystudovaným zeměměřičem, od roku 1988 se pohybuje mezi knihami. Prošel cestu od knihkupce až po ředitele ...

Doporučujeme vám

Máma není služka, máma je dáma -20%

Máma není služka, máma je dáma

Marek Herman

259 Kč
207 Kč

Knížka krátkých fejetonů o výchově a o tom, jak to vlastně udělat, aby doma bylo dobře. Marek Herman zkoumá svět malých dětí, porovnává ho s pohledem nás dospělých a hledá základní kameny, na kterých lze postavit rodinnou pohodu.

Můžu ochutnat? -20%

Můžu ochutnat?

Aleksandra Mizielińska, ...

599 Kč
479 Kč

Při čtení této knížky se vám budou sbíhat sliny! Přijměte pozvání k další neodolatelné cestě s autory slavných Map! Tentokrát se vydáme po stopách pokrmů a chutí z celého světa.

365+1 příběh strážníků z Přerova -5%

365+1 příběh strážníků z Přerova

Miroslav Komínek

297 Kč
282 Kč

Blog přerovské policie se stal fenoménem, který baví čtenáře už několik let. Drobné prohřešky našich spoluobčanů i dramtičtější příběhy popisují strážníci v Přerově velmi kreativním způsobem, připomínající tradici předválečných soudniček.