Neil Gaiman

Poznejte autora

Neil Gaiman je britský spisovatel.

Gaimanova rodina, byť to byli rodilí Britové, má polsko-židovské kořeny. Pradědeček Neila Gaimana emigroval z Antverp a jeho dědeček se konečně usadil ...

Kniha týdne

Babišistán

Je Babišova éra skutečně u konce? Jak moc změnil českou společnost? Dvě desítky předních komentátorů, reportérů a politologů se snaží nalézt odpovědi ...

Petra Hůlová Noční stolek

Noční stolek

Patří mezi nejpřekládanější české autory. Její romány obdržely množství literárních cen. Věnuje se také psaní divadelních her a filmových scénářů. Starší romány Paměť ...

Doporučujeme vám

Neviditelní -10%

Neviditelní

Vlastimil Vondruška

329 Kč
296 Kč

Před třiceti lety prosadila skupinka mocných Velký reset. Zdůvodnila ho tím, že je třeba zabránit chaosu, ničení planety, dát všem stejná práva a odstranit chudobu, neboť spravedlivé je, aby nikdo nevlastnil nic.

Řád není všechno -20%

Řád není všechno

Jordan B. Peterson

398 Kč
318 Kč

Oceňovaný komentátor a psycholog ve své předchozí knize 12 pravidel pro život nabídl „protilátky proti chaosu“ v našich životech: odvěké pravdy, uzpůsobené pro moderní život plný úzkostí.

Hodně jsem nikde -10%

Hodně jsem nikde

Michael Třeštík

299 Kč
269 Kč

"Spousta malých proher, spousta malých vítězství. A pořád se hraje dál. Michael Třeštík celý život opravdu HODNĚ JE. Občas nahoře, jindy dole a někdy dokonce NIKDE.

Propast smrti -10%

Propast smrti

Robert Bryndza

399 Kč
359 Kč

Soukromá detektivní kancelář Kate Marshallové a Tristana Harpera má svůj první velký případ. Před dvanácti lety odhalila novinářka Joanna Duncanová politický skandál a poté záhadně zmizela.

15 roků lásky -10%

15 roků lásky

Patrik Hartl

399 Kč
359 Kč

Realita umí být neuvěřitelná a skutečné události někdy působí nepravděpodobně. Aleš by do svých třiceti dvou let nevěřil, že jeho život bude vypadat takhle. Představoval si ho úplně jinak.