Karin Lednická

Poznejte autora

Karin Lednická se narodila v Karviné, vyrostla v Havířově a nyní žije v Ostravě. Dá se tedy říct, že celý život strávila v regionu, jehož historii se ve svém debutu věnuje.
Měla v ...

Kniha týdne

Sbohem, Gangsteři

Sbohem, Gangsteři je román, který setřel hranice mezi vysokou a populární literaturou, a otevřel japonské literatuře dveře do nové doby, naplněné ...

Petra Hůlová Noční stolek

Noční stolek

Patří mezi nejpřekládanější české autory. Její romány obdržely množství literárních cen. Věnuje se také psaní divadelních her a filmových scénářů. Starší romány Paměť ...

Doporučujeme vám

Něfo -20%

Něfo

David Walliams

298 Kč
238 Kč

Další k popukání zábavný, poněkud tajuplný příběh o neuvěřitelně laskavých rodičích a jejich děsivě příšerné dceři napsal fenomenální David Walliams a ilustracemi opatřil báječný Tony Ross.

Světy J. R. R. Tolkiena -20%

Světy J. R. R. Tolkiena

John Garth

588 Kč
470 Kč

kniha znalce Tolkienova díla Johna Gartha zkoumá místa, která inspirovala autora Pána prstenů k vytvoření smyšlených končin a dalších motivů jeho Středozemě. Garthův výklad doprovází více než sto ilustrací.

Praha ožralá -20%

Praha ožralá

Radim Kopáč, ...

450 Kč
360 Kč

Obsáhlá kniha provádí čtenáře po hospodách a vinárnách staré i novější Prahy a přináší obrazy ze života i z literatury.

Sbohem, Gangsteři -30%

Sbohem, Gangsteři

Gen’ičiró Takahaši

448 Kč
314 Kč

Sbohem, Gangsteři je román, který setřel hranice mezi vysokou a populární literaturou, a otevřel japonské literatuře dveře do nové doby, naplněné konzumem a popkulturou.

Šikmý kostel 2 -20%

Šikmý kostel 2

Karin Lednická

439 Kč
351 Kč

S Barkou, Ludwikem, Julkou a dalšími hrdiny trilogie Šikmý kostel se setkáváme vzápětí poté, co jsme je v závěru prvního dílu opustili. Zatímco ve zbytku nově vzniklého Československa nastávají zlaté časy, v Karvinné - jak se nyní město jmenuje - se

Neonomicon -20%

Neonomicon

Jacen Burrows, ...

598 Kč
478 Kč

Komiksová legenda Alan Moore a geniální umělec Jacen Burrows představují mrazivý příběh lovecraftovského hororu! Nic nedokáže připravit na příšerné šílenství a nevyslovitelné hrůzy, kterým budeme čelit v malém přístavním městě Salem.