Petra Dvořáková

Poznejte autora

Petra Dvořáková (nar. 1977) je spisovatelka a scenáristka. Napsala několik knih pro dospělé i dětské čtenáře (Julie mezi slovy, Flouk a Líla, Proměněné sny, Sítě), za které získala různé ...

Kniha týdne

Oblíbená hra

Silně autobiografický román z roku 1963 kanadského zpěváka, básníka a spisovatele je napsaný formou mozaiky skládající se z drobných epizod.

Miloň Čepelka Noční stolek

Noční stolek

Narozen 1936 v Pohoří blízko východočeského Opočna, absolvent Vysoké školy pedagogické v Praze, obor český jazyk a literatura. Pak tři roky (1958 - 61) učil v Novém Kníně ...

Doporučujeme vám

Ledová obluda -20%

Ledová obluda

David Walliams

298 Kč
238 Kč

Příběh o desetileté osiřelé holčičce a desetitisíciletém mamutovi je dosud nejrozsáhlejší knihou Davida Walliamse, který děj netradičně zasadil do minulosti.

Konec hry -20%

Konec hry

Daniel Cole

399 Kč
319 Kč

Hadrovým panákem vše začalo. Loutkářem to pokračovalo. A teď je tu Konec hry: případ, v němž půjde o všechno. Případ, kterým se vražedný kruh uzavírá.

Oblíbená hra -20%

Oblíbená hra

Leonard Cohen

298 Kč
238 Kč

Silně autobiografický román z roku 1963 kanadského zpěváka, básníka a spisovatele je napsaný formou mozaiky skládající se z drobných epizod.

Dokonalá manželka -20%

Dokonalá manželka

J. P. Delaney

399 Kč
319 Kč

Dokonalý život. Dokonalá láska. Dokonalá lež. Nový thriller autora bestsellerů Ta přede mnou a Věř mi, který neodložíte, dokud ho nedočtete.

Moderní česká cukrařina -20%

Moderní česká cukrařina

Josef Maršálek

369 Kč
295 Kč

Pečte a inspirujte se recepty uznávaného mistra cukráře. Josef Maršálek vyzradil svá sladká tajemství a sepsal 47 skvělých receptů – nechte se vést jeho radami a inspirujte se triky, které v praxi používá.

Geniální přítelkyně - Komplet -20%

Geniální přítelkyně - Komplet

Elena Ferrante

1 297 Kč
1 038 Kč

Tetralogie Geniální přítelkyně uchvátila čtenáře bezmála na celém světě a vzbudila zaslouženou pozornost literární kritiky. Neapolská periferní čtvrť Luzzatti, padesátá léta minulého století. Právě tam začíná příběh jednoho ženského přátelství.