Aleš Palán

Poznejte autora

Český novinář, publicista a spisovatel.

V Brně nedokončil studium pedagogické fakulty, několik let se pak toulal po Československu. Je jedním ze signatářů Charty 77. V druhé polovině ...

Miloň Čepelka Noční stolek

Noční stolek

Narozen 1936 v Pohoří blízko východočeského Opočna, absolvent Vysoké školy pedagogické v Praze, obor český jazyk a literatura. Pak tři roky (1958 - 61) učil v Novém Kníně ...

Doporučujeme vám

Zázrak jménem Maggie -10%

Zázrak jménem Maggie

Kasey Carlin

299 Kč
269 Kč

Skutečný příběh malého pouličního psa Maggie. 17x postřelená a slepá fenka byla zachráněna z děsivých podmínek v Libanonu. Její paničce Kasey se podařilo naučit ji znovu milovat a důvěřovat lidem.

Spím v Hitlerově pokoji -10%

Spím v Hitlerově pokoji

Tuvia Tenenbom

369 Kč
332 Kč

Objednali si u něj krásnou knížku o Německu. Mysleli si, že je má každý obdivovat, protože jsou ti nejsprávnější a nejspravedlivější lidé na světě. Jenže to se milí Němci setsakramentsky přepočítali! Na scénu vstupuje Tuvia Tenenbom.

Hraničářův učeň 15 - Ztracený princ -10%

Hraničářův učeň 15 - Ztracený princ

John Flanagan

349 Kč
314 Kč

Další příběh o hraničáři Willovi a jeho přátelích z království Araluen. Will Dohoda a jeho učeňka Maddie dostanou naléhavé pozvání na hrad Araluen. Tam se dozvědí překvapivou novinu: galický princ zmizel a galický král požádal o pomoc.

Spánek rozumu plodí příšery -10%

Spánek rozumu plodí příšery

Aleš Palán, ...

397 Kč
357 Kč

Může virus zemřít? A jak se z virů chcípáčků stávají světoví šampióni? Máme se obávat silného státu? A jaký smysl má mýlit se? Pandemie nemoci covid-19 přináší záplavu otázek, ale málo jasných odpovědí. Komu věřit, když je všude plno „odborníků“?