Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - zdraví a životní styl

Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč -10%
Naše tělo mluví. Jen mu musíme umět naslouchat. Bolesti a choroby, které postihují naše tělo, nejsou dílem náhody či ranami osudu, nýbrž přesnými signály, že se nám do životní cesty postavila nějaká překážka.
všeobecné a ostatní

Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč

248 Kč
223 Kč
Nebojte se jíst -  a hubnout! -10%
(6x)
Kniha s neocenitelnými radami a 130 původními recepty z autorčiny kuchyně není jen výsledkem jejího kuchařského umění, publicistické invence a osobitého vtipu.
zdravá, štíhlá kuchyně

Nebojte se jíst - a hubnout!

399 Kč
359 Kč
Pes, který jedl lanýže -20%
Víte, co jsou „nahaté“ ravioly, jak se dělá „svaté víno“ a jak chutná scottadito neboli „spálený prst“? Proč je lepší kupovat králíka i s hlavou a co to znamená, když mají těstoviny „duši“?
národní, regionální kuchařky

Pes, který jedl lanýže

398 Kč
318 Kč
Vědomé milování -15%
Kniha Pomalý sex představuje první knihu Diany Richardson, která se dostává do rukou českému čtenáři, o zcela novém pohledu na sexualitu, totiž knihu o vědomém milování.
sex a erotika

Vědomé milování

299 Kč
254 Kč
Autopatie -10%
Kniha o nové metodě celkového pozitivního ovlivňování lidského organismu, vyrůstající na základech klasické homeopatie.
alternativní medicína

Autopatie

199 Kč
179 Kč
Moučný mozek: Celoživotní plán -10%
Perlmutterova metoda zaměřená především na snížení rizika mozkových onemocnění si umí poradit zároveň s nadváhou, cukrovkou, depresí, nespavostí, alergií, vysokým krevním tlakem, ADHD a s mnoha dalšími potížemi.
všeobecné a ostatní

Moučný mozek: Celoživotní plán

269 Kč
242 Kč
Autopatická svépomoc -10%
V této v pořadí již třetí knize o autopatii podává autor přehlednou a shrnující informaci o tom, co dělat, jak samostatně postupovat s cílem zlepšit narušené zdraví, životní pocit a vitalitu.
alternativní medicína

Autopatická svépomoc

249 Kč
224 Kč
Citlivá kuchyně -73%
Citlivá kuchyně není žádná "obyčejná kuchařka", kterých jsou stovky. Autorka, známá publicistka, má s citlivou kuchyní bohaté zkušenosti. Provází vás knihou se svým tradičním suchým humorem a nadhledem a nešetří historkami ze života.
zdravá, štíhlá kuchyně

Citlivá kuchyně

380 Kč
103 Kč
Co prozrazují ženská gesta -10%
Ruský psycholog se věnuje ojedinělému a zajímavému tématu: detailům našich běžných gest a pohybů, při jejichž určitém provedení můžeme dosáhnout lepších prožitků i účinků – v oblasti zdraví, psychické pohody, komunikace, vztahů a také sexuality.
o mužích

Co prozrazují ženská gesta

258 Kč
232 Kč
Jíst jako Buddha -10%
Buddhova dieta, která je postavena na propojení starobylé moudrosti a moderní vědy, čerpá z Buddhova učení o jídle a nejnovějších výzkumů obezity a hubnutí a přetváří je do nového přístupu k dietě – zlaté střední cesty mezi holdováním a odříkáním...
všeobecné a ostatní

Jíst jako Buddha

299 Kč
269 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 368 položek
1 2 3 .. 37 > >>