Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - ostatní

Raději zešílet v divočině -10%
(5x)
Někteří si postavili v lese chýši, jiní žijí v maringotkách, případně na horských samotách. Jeden přespává přímo pod stromy. K některým se dá dojet autem, k dalším se musí pěšky.
osobnosti a osudy

Raději zešílet v divočině

447 Kč
402 Kč
Všichni žijem´ v blázinci
„Všichni žijem’ v blázinci,“ tvrdí renomovaný psychiatr a psychoterapeut Radkin Honzák, muž vzdělaný a také vtipný, který už padesát let naslouchá lidským strastem.
osobnosti a osudy

Všichni žijem´ v blázinci

160 Kč
Když klec je pořád na spadnutí -10%
Souborná edice 164 dopisů o literatuře, překládání a životě, které si mezi sebou vyměňovali dva vynikající čeští překladatelé a spisovatelé.
osobnosti a osudy

Když klec je pořád na spadnutí

448 Kč
403 Kč
Pražská kuchyně běžná i sváteční -10%
V knize Pražská kuchyně běžná i sváteční Pavel Růt představuje znovu své rozsáhlé znalosti pražských dějin a jejich nejrůznějších aspektů. Nevšední pohled na to, jak se od roku 1800 dodneška poměrně radikálně měnila kuchyně, jak co se vybavení týká.
cestování

Pražská kuchyně běžná i sváteční

398 Kč
358 Kč
Pražské vize -10%

Nuselský most mohl stát už za první republiky, Petřín a Kampu jsme dnes mohli mít spojenou s asfaltem a automobily, Vyšehrad s krematoriem nebo s činžáky a Letnou s gigantickým průkopem od Vltavy až po Stromovku.

umění a fotografie

Pražské vize

299 Kč
269 Kč
Nick Cave, Mercy On Me -10%
Hudebník. Zpěvák. Spisovatel. Herec. Nick Cave je v pravém slova smyslu kultovní postava světové kultury. Jeho život, divoké roky strávené v Západním Berlíně, úspěchy na poli hudebním i literárním, styky s význačnými hudebníky a lásky.
osobnosti a osudy

Nick Cave, Mercy On Me

498 Kč
448 Kč
Magor a jeho doba -10%
Obsažný, střídmě a přitom velice čtivě napsaný životopis jedné z nejvýznamnějších osobností českého kulturního a společenského života druhé poloviny dvacátého století.
osobnosti a osudy

Magor a jeho doba

499 Kč
449 Kč
Z lásky k Praze -10%
Čtivě napsaná autobiografie Gena Deitche o neuvěřitelných osudových zvratech významného amerického filmaře, který spoluutvářel československé dějiny animovaného filmu.
osobnosti a osudy

Z lásky k Praze

328 Kč
295 Kč
Brnox. Průvodce brněnským Bronxem -10%
(1x)
Krátké dialogy na ulicích, rozhovory, reportáže, příběhy… Kresby, fotografie, reklamy, loga… To všechno a mnoho dalšího obsahuje kniha Brnox, průvodce brněnským Bronxem. Jde přitom o průvodce velmi netradičního.
cestování

Brnox. Průvodce brněnským Bronxem

300 Kč
270 Kč
Bude to bolet, doktore?
Tuto knihu užívejte 3x denně. Smích léčí!
osobnosti a osudy

Bude to bolet, doktore?

298 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>