Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - osobnosti a osudy

Raději zešílet v divočině -10%
(5x)
Někteří si postavili v lese chýši, jiní žijí v maringotkách, případně na horských samotách. Jeden přespává přímo pod stromy. K některým se dá dojet autem, k dalším se musí pěšky.
neobyčejné osudy

Raději zešílet v divočině

447 Kč
402 Kč
Všichni žijem´ v blázinci
„Všichni žijem’ v blázinci,“ tvrdí renomovaný psychiatr a psychoterapeut Radkin Honzák, muž vzdělaný a také vtipný, který už padesát let naslouchá lidským strastem.
neobyčejné osudy

Všichni žijem´ v blázinci

160 Kč
Když klec je pořád na spadnutí -10%
Souborná edice 164 dopisů o literatuře, překládání a životě, které si mezi sebou vyměňovali dva vynikající čeští překladatelé a spisovatelé.
korespondence

Když klec je pořád na spadnutí

448 Kč
403 Kč
Magor a jeho doba -10%
Obsažný, střídmě a přitom velice čtivě napsaný životopis jedné z nejvýznamnějších osobností českého kulturního a společenského života druhé poloviny dvacátého století.
literatura

Magor a jeho doba

499 Kč
449 Kč
Nick Cave, Mercy On Me -10%
Hudebník. Zpěvák. Spisovatel. Herec. Nick Cave je v pravém slova smyslu kultovní postava světové kultury. Jeho život, divoké roky strávené v Západním Berlíně, úspěchy na poli hudebním i literárním, styky s význačnými hudebníky a lásky.
hudba

Nick Cave, Mercy On Me

498 Kč
448 Kč
Z lásky k Praze -10%
Čtivě napsaná autobiografie Gena Deitche o neuvěřitelných osudových zvratech významného amerického filmaře, který spoluutvářel československé dějiny animovaného filmu.
film, televize, divadlo

Z lásky k Praze

328 Kč
295 Kč
Jiná Gabriela Koukalová -10%
(2x)
Zažila slávu, úspěchy, medaile. Ale taky spoustu okamžiků, o kterých dosud nikomu neřekla. O některých proto, že se bála, o dalších proto, že se styděla.
sport

Jiná Gabriela Koukalová

399 Kč
359 Kč
Bude to bolet, doktore?
Tuto knihu užívejte 3x denně. Smích léčí!
neobyčejné osudy

Bude to bolet, doktore?

298 Kč
Devadesát dnů za železnou oponou -15%
Málokdo ví, že se v 50. letech 20. století objevil García Márquez – tehdy nepříliš známý mladý novinář – v komunistickém Československu…
literatura

Devadesát dnů za železnou oponou

249 Kč
212 Kč
Láska a věda -93%
Kniha pamětí mikrobiologa Jána Vilčeka určitě zaujme i čtenáře, kteří zrovna nebádají v laboratoři nad nějakým novým lékem. Předkládá životní příběh zajímavý, dobrodružný, plný zvratů.
neobyčejné osudy

Láska a věda

347 Kč
24 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 426 položek
1 2 3 .. 43 > >>