Nejprodávanější knihy za posledních 14 dní - historické stavby, hrady

Industriální Brněnsko -10%
Autor knihy je jako památkář svědkem postupného zániku industriální architektury, což ho vedlo k sepsání této knihy. Ukazuje v ní, že Brno není jen městem ohňostrojů, motocyklových závodů a funkcionalismu. Byl to právě průmysl, který jej zformoval do dnešní podoby.
historické stavby, hrady

Industriální Brněnsko

369 Kč
332 Kč
Budapešť 1900 -10%
Budapešť, stejně jako Paříž či Vídeň, zažila na konci devatenáctého století dobu náhlého rozkvětu. Stala se jednou z předních metropolí tehdejšího světa, s rychle rostoucí populací, výstavbou a překotně se rozvíjející kulturou.
historické stavby, hrady

Budapešť 1900

395 Kč
356 Kč
Encyklopedie českých tvrzí I. (A-J) -50%
Moderně pojednaná, bohatě ilustrovaná publikace vyplňuje bílé místo v nabídce odborné a populárně naučné literatury, zaměřené na sídla nižší šlechty.
historické stavby, hrady

Encyklopedie českých tvrzí I. (A-J)

598 Kč
299 Kč
Lidé a hradby, bastionové pevnosti a jejich život -10%
Kniha se věnuje především českým bastionovým pevnostem a opevněním z několika různých úhlů pohledu. Proč a jak se stavěly, jak se o nich přemýšlelo, jak se bránily a dobývaly, i jak se v nich žilo.
historické stavby, hrady

Lidé a hradby, bastionové pevnosti a jejich život

300 Kč
270 Kč
Konstrukce historických staveb -15%
(1x)
Kvalitní odborná publikace s rozsáhlým obrazovým materiálem od našeho předního specialisty na výzkum historických staveb.
historické stavby, hrady

Konstrukce historických staveb

998 Kč
848 Kč
Encyklopedie českých tvrzí III. (S-Ž) -15%
(7x)
Třetí díl moderně pojednané, bohatě ilustrované encyklopedie, která vyplňuje bílé místo v nabídce odborné a populárně naučné literatury zaměřené na sídla nižší šlechty.
historické stavby, hrady

Encyklopedie českých tvrzí III. (S-Ž)

598 Kč
508 Kč
Dějiny města Radnic do roku 1850 -10%
Město Radnice se může navzdory katastrofálnímu požáru roku 1849 dodnes pochlubit pozoruhodným souborem hodnotných barokních památek, na jejichž vzniku se podíleli nadregionálně významní umělci.
historické stavby, hrady

Dějiny města Radnic do roku 1850

380 Kč
342 Kč
Telč a jezuité -10%
Publikace je jedním z výstupů stejnojmenného projektu Telč a jezuité. Řád a jeho mecenáši. Autoři v ní chtějí předestřít dějiny domu třetí probace Tovaryšstva Ježíšova v Telči, založeného v polovině 17. století, v širokém kontextu.
historické stavby, hrady

Telč a jezuité

546 Kč
491 Kč
Dějiny města Šumperka -10%
(2x)
Harrer byl členem šumperského muzejního spolku a rovněž inicioval vznik městského archivu. Studiem archivního materiálu i muzejních sbírek načerpal rozsáhlé znalosti z městské historie.
historické stavby, hrady

Dějiny města Šumperka

498 Kč
448 Kč
Duchovní střed Evropy -10%
Hlavním tématem knihy jsou historické události spojené se vznikem, existencí, stržením a obnovením Mariánského sloupu na Staroměstském náměstí v Praze.
historické stavby, hrady

Duchovní střed Evropy

990 Kč
891 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 30 položek
1 2 3 > >>