Nejprodávanější knihy za posledních 14 dní - naučná a odborná

Sedm zákonů -10%
Jak civilizace vznikají, dosahují vrcholu a upadají.
naučná a odborná

Sedm zákonů

398 Kč
358 Kč
Putin a putinismus -93%
(2x)
Nová kniha proslulého historika Waltera Laqueura, který se ruským tématem zabývá už několik desetiletí, hledá odpovědi na otázku, jak lze vnímat prezidenta Putina a fenomén putinismu, který nabývá na čím dál větší síle.
naučná a odborná

Putin a putinismus

347 Kč
24 Kč
Jak umírá demokracie -75%
(8x)
Když Donald Trump vyhrál volby, mnozí si položili otázku, o níž si nikdo nemyslel, že si ji budeme klást: Je demokracie v USA v ohrožení?
naučná a odborná

Jak umírá demokracie

347 Kč
87 Kč
Rotmistr Anton Schmid -92%
(1x)
Biografie z pera německého vojenského historika zachycuje osudy příslušníka wehrmachtu, který v době holokaustu jako jeden z mála německých vojáků aktivně a nezištně pomáhal Židům.
naučná a odborná

Rotmistr Anton Schmid

327 Kč
27 Kč
Posilování stresem - Cesta k odolnosti -15%
O stresu se hovoří zejména jako o umělé, lidstvem vyrobené zátěži. Člověk se musel naučit porozumět a vzdorovat rozmanitým stresovým vlivům od počátku své existence.
naučná a odborná

Posilování stresem - Cesta k odolnosti

399 Kč
339 Kč
Případ Sant'Ambrogio -89%
Skutečný, více než století utajovaný církevní skandál, odehrávající se poblíž sídla samotného papeže, se prostřednictvím knihy Případ Sant’Ambrogio dostává mimo zdi uzamčeného církevního světa.
naučná a odborná

Případ Sant'Ambrogio

397 Kč
42 Kč
Evropa - Dějiny jednoho kontinentu -72%
(4x)
Rozsáhlá syntetická práce profesora historie Londýnské univerzity mapující dějiny Evropy od prehistorických počátků až po pád komunismu na počátku 90. let minulého století.
naučná a odborná

Evropa - Dějiny jednoho kontinentu

1 497 Kč
422 Kč
Paměť a trauma pohledem humanitních věd -91%
Antologie je tematicky členěna do čtyř oddílů (Paměť a společnost, Paměť a trauma, Paměť a mediální perspektiva, Politika paměti) a uzavírá ji záznam diskuse významných vědců pod názvem Roztříštěnost a spása.
naučná a odborná

Paměť a trauma pohledem humanitních věd

359 Kč
32 Kč
Veřejné záchodky ze zlata -92%
(1x)
V centru Sukovy studie stojí myšlení československých revizionistických ekonomů šedesátých let, přičemž zvláštní pozornost je věnována Otovi Šikovi.
naučná a odborná

Veřejné záchodky ze zlata

347 Kč
27 Kč
Kotowaza: Japonská přísloví -10%
Přísloví i další formy lidové moudrosti zobecňují lidské zkušenosti, proto jsou stále živé a oblíbené. Japonský termín kotowaza se překládá do češtiny zpravidla jako „přísloví“, ve skutečnosti sem ale patří také rčení, úsloví, pořekadla.
naučná a odborná

Kotowaza: Japonská přísloví

290 Kč
261 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>