Kniha slouží především středoškolským studentům při jejich přípravě na vysoké školy (resp. fakulty právnického, sociálního, ekonomického, pedagogického a filozofického zaměření). Je vhodnou pomůckou také při přípravě k maturitě.
Učebnice je určena středně pokročilým studentům, pro konverzační kurzy
i pro samouky. Obsahuje řadu slovních obratů a frází zaměřených na cestovní ruch, ale i další oblasti života.
Studie představuje v českém prostředí první ucelený a úplný pohled na španělský slovosled a zároveň o první pokus konfrontovat úspěšnost jednotlivých teoretických modelů při aplikaci na španělský jazykový materiál.
Leporelo v angličtině, které seznamuje své malé čtenáře s číslovkami 1-10. A first counting book for preschoolers with bright bold photography, simple numbers, and word labels.
Prostorové leporelo v angličtině, které seznamuje své malé čtenáře s tím, co všechno dokáže slon. Look inside for some pop-up fun with Elephant. Discover all the clever things he can do with his trunk.