Nejprodávanější Kniha nebo Omalovánka v roce 2013
Evropa

Setkání se snem aneb Finlandia - Zdeněk Kalista - 10%
Kniha zprostředkovává zážitky Zdeňka Kalisty (1900-1982) z cesty do Finska v roce 1966. V mnohém však přesahuje běžné žánrové cestopisné obrázky a nabízí čtenáři vnitřní setkání s dalekou severskou zemí.
Evropa

Setkání se snem aneb Finlandia

239 Kč
215 Kč
Prokletá místa Čech a Moravy - Veronika Rubínková - 10%
Jsou místa, která můžeme bez váhání označit jako prokletá. Může se jednat o prokletí v původním slova smyslu, ale také o hrad, hřbitov, mlýn či kopec, na nichž došlo k nějaké strašlivé události, jež toto místo nesmazatelně poznamenala.
Evropa

Prokletá místa Čech a Moravy

349 Kč
314 Kč
Malá Fatra - Chočské vrchy: Turistický průvodce - Kamil Balaj, Otakar Brandos - 10%
Turistický průvodce po slovenských horách.
Evropa

Malá Fatra - Chočské vrchy

128 Kč
115 Kč
Francie - 10%
Aktualizovaný průvodce jednou z nejzajímavějších a nejkrásnějších zemí Evropy.
Evropa

Francie

998 Kč
898 Kč
Kunratice v běhu času - 10%
Nová monografie věnovaná Kunraticím vychází zhruba po sto letech jako obsáhlé, graficky výpravné a velmi zajímavé kolektivní dílo.
Evropa

Kunratice v běhu času

396 Kč
356 Kč
Turistický průvodce: ALPY- nejkrásnější vyhlídky: 40 túr v oblasti mezi Wettersteinem a Dolomity - Evamaria Wecker - 10%
Objevte nejkrásnější zákoutí našich nejbližších velehor. Vyberte si túry podle obtížnosti, ty poskytnou opravdový zážitek z pobytu na horách vám i vašim dětem.
Nechybí mapy, důležité orientační body, tipy na ubytování, občerstvení…
Evropa

Turistický průvodce: ALPY- nejkrásnější vyhlídky

329 Kč
296 Kč
Tajemství zřícenin v Čechách a na Moravě - Magdalena Wagnerová - 10%
Kniha se věnuje zříceninám v Čechách a na Moravě.
Evropa

Tajemství zřícenin v Čechách a na Moravě

349 Kč
314 Kč
Vranovská přehrada: stavba • úzkokolejky • provoz • lodní doprava - Miroslav Vaněk - 10%
(1x)
Historie Vranovské přehrady.
Evropa

Vranovská přehrada

349 Kč
314 Kč
Za prací do Velké Británie: Průvodce českého a slovenského zájemce o práci a život v Anglii, Walesu, Skotsku a Severním Irsku - Václav Müller - 10%
Publikace podává detailní informace o práci a životě ve Velké Británii. Dočtete se v ní, jak se vypravit na cestu, co všechno si vzít s sebou, jaké dokumenty budete při hledání práce potřebovat.
Evropa

Za prací do Velké Británie

10 Kč
9 Kč
Kréta - východ - Nejkrásnější turistické trasy - Gert Hirner, Jakob Murböck - 10%
Průvodce obsahuje 50 vybraných turistických tras různých stupňů obtížnosti po pobřeží a v horách východní části Kréty, s přesnými popisy cesty, časovým rozvrhem a 50 mapkami. Uvedené trasy vás zavedou k nejzajímavějším turistickým cílům.
Evropa

Kréta - východ - Nejkrásnější turistické trasy

328 Kč
295 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 24 položek
<< < 1 2 3 > >>