Herečka, baletka a po svém otci baronesa Marie Bibi Haasová se svěřila divadelnímu kritikovi a spisovateli Aleši Fuchsovi se svými vzrušujícími vzpomínkami. Uvnitř DVD - Stanislav Motl Poslední rozhovor s Bibi Haasovou a
autorem knihy dr.Alešem Fuchsem.
Autobiografická zpověď úspěšné emancipované ženy, scenáristky a režisérky newyorské televize, která mobilizovala všechny síly své osobnosti, aby dokázala žít bez návykových medikamentů.
Dopisy Olze, psané Václavem Havlem z vězení, jsou světově známým dílem českého písemnictví. Nyní vycházejí na světlo „Dopisy od Olgy“ - skutečné odpovědi na tyto filosofující dopisy.
Kniha formou rozhovorů, které se uskutečnily v lednu roku 2008, seznamuje čtenáře s myšlením, postoji a názory Jana Švejnara na minulost, současnost i budoucnost České republiky, Evropy a světa.
Vzpomínky inženýra Jiráčka představují další svazek z volné řady pamětí a vzpomínek tzv. „válečné generace“ narozené kolem roku 1921. Osudy vysokomýtského studenta, zatčeného pro spolupráci s odbojem a po zbytek války žalářovaného v německých věznicích.