Procvičujte si se svými dětmi správnou výslovnost a rozvíjejte jejich komunikační dovednosti. S obrázkovou Logopedií – Žežicha se neříká to bude zábava!
Učebnice Čeština pro život 2 volně navazuje na úspěšnou konverzační příručku Aleny Nekovářové, ředitelky vzdělávacího centra Asset v Českých Budějovicích, Čeština pro život.
Barevně ilustrované sešity pro malé klavíristy sestavené z pracovních listů s množstvím hudebních úkolů k doplňování, spojování, vybarvování, vystřihování a řadou sluchových cvičení.
Čtyřstránková příručka o něco většího formátu než A4, tištěná na oboustranně laminované křídě. Její inovovaná, rozšířená verze z roku 2010 je určena začátečníkům a středně pokročilým studentům češtiny jako cizího jazyka.
Deset tisíc českých slov a jim odpovídající arabské výrazy se všemi synonymy. Slovník je zpracován tak, aby jej mohli používat jak Češi studující arabštinu, tak i Arabové, kteří studují češtinu.
FLAUTO DOLCE - jedna z nejznámějších, nejpopulárnějších a nejprodávanějších hudebních škol u nás. Této úspěšná série obsahuje tituly Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu 1-3 (v českém a německém jazyce) a Škola hry na altovou zobcovou flétnu 1.