Turistická a cykloturistická mapa v mierke 1:50 000 s textovou časťou v slovenčine. V mape je zobrazené územie od Banskej Bystrice a Zvolena na západe až za Brezno, Čierny Balog a Látky na východe.
Thajsko je požehnané, je exotické a tajemné, přesto přístupné a pohostinné a jeho krása, povaha a osobnost dokáže ke svým břehům přilákat celý svět. Poznejte Thajsko stylově a pronikněte přímo k srdci země!
Popsali jsme nejzajímavější místa, navrhov
Třetím světadílem je v této knize Jižní Amerika. Autor ji jako osamělý cestovatel projel mezi 1. březnem a 11. červencem r. 2007, na cestách byl tedy čtyři měsíce a jedenáct dní.
Nové vydání průvodce vás seznámí s bohatou historií, množstvím památek, i s fascinující přírodou, která sem každoročně přiláká miliony turistů. Ostrovy toho mají na první pohled mnoho společného: historii, zeměpisnou blízkost a kulturní vlivy.
Naše země leží v srdci Evropy, to každý ví. Ale naše země má také spoustu zajímavostí, které Čechům možná připadnou normální, ale přitom jsou to světové unikáty. Některé z těchto podivuhodností přináší tato kniha.
Vzrušující směsice pulzujícího velkoměstského života a teskné melancholie, oprýskané zdobnosti a architektonické nádhery – to je Lisabon, metropole, jež si zachovala svůj původní šarm…
Turistická a cykloturistická a cykloturistická mapa v mierke 1:50 000 v slovenskej jazykovej mutácii. Zobrazuje celý hrebeň východnej časti Nízkych Tatier od Telgártu po Čertovicu. Mapa je neceniteľnou pomôckou pri atraktívnej hrebeňovke.