Nejprodávanější knihy - říjen 2019 - horory

Tajemná úmrtí v českých zemích -10%
Kniha se věnuje nejvýznamnějším vraždám a smrtím, které dosud nebyly objasněny, nebo nad nimi stále visí spousta otazníků. Je tvořena z 12 samostatných kapitol, z nichž každá se věnuje jedné postavě našich dějin.
horory

Tajemná úmrtí v českých zemích

249 Kč
224 Kč
Mrtvá zóna -10%
Mrtvá zóna je napínavý a dobrodružný příběh, odehrávající se na pozadí skutečných historických událostí v USA v sedmdesátých letech dvacátého století. Je v pořadí teprve pátým publikovaným románem Stephena Kinga - a stále patří k jeho nejúspěšnějším.
horory

Mrtvá zóna

379 Kč
341 Kč
Duch domu Ashburnů -10%
(2x)
O tomto domě se šířily podivné zvěsti bezmála sto let. Jeho majitelka, Edith, odmítala nechat kohokoli vstoupit dovnitř a nedaleké městečko navštěvovala jen málokdy. Po její smrti zdědila dům její jediná příbuzná, Adrienne.
horory

Duch domu Ashburnů

349 Kč
314 Kč
Oni -10%
(2x)
Na jihu České republiky se prostírá Branišovský les, místo opředené mnoha děsivými legendami. Podle některých obyvatel nedalekých obcí v něm straší přízrak muže v tmavém kabátě, jiní šeptem mluví o červených očích vznášejících se ve tmě…
horory

Oni

249 Kč
224 Kč
Tajemství sídla Craven Manor -10%
(1x)

Daniel zoufale shání práci. Když mu někdo pod dveře strčí vzkaz, který mu nabízí místo správce staré nemovitosti, má pocit, že to je příliš skvělé, než aby to mohla být pravda.

Když ale dorazí do Craven Manor, zmocní se ho podezření.

horory

Tajemství sídla Craven Manor

349 Kč
314 Kč
Černočerná tma -10%
(1x)
Ve čtyřech temných příbězích nám mistr napětí Stephen King připomíná, jak iluzorní je bezpečí známého prostředí a každodenního života.
horory

Černočerná tma

329 Kč
296 Kč
Skvrna -10%
Mistrovská hororová povídka od světové bestselleristky Gillian Flynnové je poctou klasickým duchařským historkám a dalším důkazem autorčina všestranného spisovatelského talentu (získala za ni prestižní Edgar Award). Důkazem, který si nelze nechat ují
horory

Skvrna

179 Kč
161 Kč
Strážci z hlubin času -10%
(1x)
Patnáct strašidelných povídek, které sepsal přítel a literární následovník H. P. Lovecrafta August Derleth na základě náčrtů a fragmentů z Lovecraftovy pozůstalosti.
horory

Strážci z hlubin času

549 Kč
494 Kč
V pasti -70%
(3x)

Tam venku něco je… Něco děsivého, co člověk nesmí spatřit. Stačí jediný pohled – a podlehneš smrtelnému násilí. Nikdo netuší, co to je ani odkud to přišlo.

horory

V pasti

299 Kč
89 Kč
Právo nálezce -10%
Jakou moc má vyprávění příběhů a jak může literatura zasáhnout do života? John Rothstein je věhlasný spisovatel, ale už léta nic nepublikoval. A jeho věrný čtenář Morris Bellamy zuří!
horory

Právo nálezce

359 Kč
323 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 35 položek
1 2 3 4 > >>