Nejprodávanější tituly - říjen 2019 - klasické detektivky

Expert -10%
Tony Beach obchoduje s alkoholickými nápoji a je vynikající znalec vín. Pochází z dostihové rodiny a nedokáže se vyrovnat s odkazem svých předků, které provázela nezměrná statečnost a odvaha, vlastnosti, jichž si Tony velice váží, ale u sebe je
klasické detektivky

Expert

299 Kč
269 Kč
Mitfordské vraždy -10%
První z řady elegantních kriminálních příběhů ve stylu Agathy Christie – britštější než čaj s mlékem a okurkové sendviče!
klasické detektivky

Mitfordské vraždy

359 Kč
323 Kč
Muž v hnědém obleku -10%
Anne Beddingfeldová, mladá a inteligentní žena se smyslem pro dobrodružství, se po skonu svého otce ocitne v tíživé situaci a přemýšlí, jak naložit se životem.
klasické detektivky

Muž v hnědém obleku

299 Kč
269 Kč
Poirot: Záhada tří čtvrtin -10%
Hercule Poirot, nejoblíbenější detektiv na světě, přichází v dalším stylovém, ďábelsky chytrém příběhu s tajemstvím, zasazeném tentokrát do Londýna roku 1930.
klasické detektivky

Poirot: Záhada tří čtvrtin

379 Kč
341 Kč
3x Hercule Poirot 3

Malé šedé buňky belgického detektiva nikdy nespí – důkazem jsou další tři mistrné případy: Vánoce Hercula Poirota (1938), Smrt staré posluhovačky (1952) a Kočka mezi holuby (1959). Vánoce bývají časem dobré vůle a rodinné pospolitosti – nikoli však pro Leeovy. Letos ale má být všechno jinak…

klasické detektivky

3x Hercule Poirot 3

269 Kč
Deset malých černoušků -10%
(3x)
V podání Vladimíra Čecha uslyšíte klasické dílo první dámy detektivního žánru. Nezkrácená verze na sedmi discích ve formátu CD audio.
klasické detektivky

Deset malých černoušků

399 Kč
359 Kč
Jáma a kyvadlo a jiné povídky -10%
Sugestivní vyprávění o obsedantních vášních a závislostech, hrůze z předčasného pohřbu, o ponurém domě, jenž se i s posledními potomky šlechtického rodu pomalu rozpadá, o vězni, který je odsouzen ke strašlivě krutému trestu smrti, napíná a děsí čtenáře už více než sto padesát let.
klasické detektivky

Jáma a kyvadlo a jiné povídky

499 Kč
449 Kč
Baskervillský pes -10%
(2x)
Jedinečné líčení atmosféry tajemství a hrůzy z událostí, které se zprvu vzpírají logickému chápání, činí z Baskervillského psa nejslavnější Doylův detektivní román.
klasické detektivky

Baskervillský pes

269 Kč
242 Kč
Poirot: Poslední víkend -10%
Detektivní román z roku 1946 s oblíbeným hrdinou, v českém prostředí dosud známý pod názvem Poslední weekend, vychází v novém překladu.
klasické detektivky

Poirot: Poslední víkend

279 Kč
251 Kč
Den trifidů -10%
(2x)
Klasická katastrofická sci-fi britského autora. Ten zážitek si málokdo na světě chtěl nechat ujít. Tajemné zelené záblesky, snad až odkudsi z hlubin vesmíru, šlehaly oblohou celou noc...
klasické detektivky

Den trifidů

269 Kč
242 Kč