Nejprodávanější knihy - říjen 2019 - detektivky

Podzimní vražda -10%
(1x)
Další napínavé roční období s inspektorkou Malin Forsovou...
detektivky

Podzimní vražda

329 Kč
296 Kč
Temný vinohrad -10%
Druhý román Martina Walkera odehrávající se v idylickém městečku jihozápadní Francie vyhlášeném vínem, pohodou a dobrým jídlem navazuje na neuvěřitelný úspěch prvotiny Bruno, Chef de Police.
detektivky

Temný vinohrad

298 Kč
268 Kč
Zločin a vášně za rady Vacátka -10%
Po úspěšném titulu Rada Vacátko a jeho hříšní lidé přichází Blanka Kovaříková s Milošem Vaněčkem s novými příběhy z pražské Čtyřky.
detektivky

Zločin a vášně za rady Vacátka

349 Kč
314 Kč
Lovci hlav -15%
(16x)
Ve svém dalším románu autor bestselleru Nemesis uvádí na scénu nového hrdinu. Roger Brown je úspěšný headhunter, který si přivydělává krádežemi obrazů. Dostává se do kolotoče událostí, ve kterém se sám stává štvanou zvěří. Začíná zběsilý boj o přežití.
detektivky

Lovci hlav

359 Kč
305 Kč
Pentagram -15%
(13x)
Pátý případ Harryho Holea. Pět obětí, pět prstů a pět diamantů ve tvaru pentagramu. Pět pečlivě vybraných míst činu. Řádí v Oslu sériový vrah nebo tu jde o něco jiného? A čeká Harryho opravdu vyhazov od policie i definitivní rozchod s Ráchel?
detektivky

Pentagram

389 Kč
331 Kč
Vražda v Mezopotámii -10%
(1x)
Zdravotní sestra Amy Leatheranová je v Bagdádu najata věhlasným archeologem doktorem Leidnerem, aby pečovala o jeho manželku Louisu, trpící blíže neurčenou nervovou chorobou.
detektivky

Vražda v Mezopotámii

249 Kč
224 Kč
Žena v kleci -10%
(14x)
První případ komisaře Morka z oddělení Q. Neobyčejně poutavý thriller o bezbranné ženě, která musí snášet utrpení, o jednom paličatém kriminalistovi a o pachateli, který nezná slitování. Napínavé čtení, a zároveň sonda do temných hlubin lidské duše.
detektivky

Žena v kleci

329 Kč
296 Kč
Případy soudce Ti. Umění truchlit
Autor zve čtenáře na další objevnou cestu do Číny 7. století, k poznání její kultury a zvyků.
detektivky

Případy soudce Ti. Umění truchlit

269 Kč
Ztracený relikviář -10%
Příběh z Irska v 7. století je určen všem, kteří si oblíbili historické detektivky se sestrou Fidlemou a bratrem Eadulfem. Autor opět nezapomíná na historické souvislosti z dějin Keltů.
detektivky

Ztracený relikviář

298 Kč
268 Kč
Setkání v Torontu, s vraždou -10%
Kniha je šestým příběhem hraběnky Anny Lomnické, majitelky kadeřnického salónu v Torontu, která – podobně jako všichni vyhlášení hrdinové detektivní literatury – stále přitahuje nejen zločin, ale také inspektora Kanadské jízdní policie Harloda Sinclaira.
detektivky

Setkání v Torontu, s vraždou

234 Kč
211 Kč
Zobrazuji 331 - 340 z 342 položek
<< < 1 .. 32 33 34 35 > >>