Nejprodávanější tituly - listopad 2019 - islám

Saúdská Arábie: Meč a slovo -10%
(1x)
Zákazy vycestování, rozsudky smrti za odpadlictví od víry, vysoké tresty za nesouhlas s politikou královské rodiny, všudypřítomná diskriminace žen na základě náboženství i rodových zvyklostí, špehování občanů (což má v popisu práce přímo Saúdskoarabská telekomunikační společnost, která provádí nejen klasické odposlechy, ale i sledování činnosti na internetu a sociálních sítích) – to vše představuje klasickou totalitu, ještě zostřenou náboženstvím a tradicemi.
islám

Saúdská Arábie: Meč a slovo

299 Kč
269 Kč
Výklad Koránu -10%
Když zájemce o poznání toho, co to vlastně je islám, vezme do ruky Korán, záhy zjistí, že vlastně čtený text nechápe.
islám

Výklad Koránu

140 Kč
126 Kč
Ztracené -10%
(1x)
Šest žen, které se zamilovaly do muslima Známá slovenská autorka se setkala se šesti Evropankami, které se zamilovaly do muže jiné mentality a odlišné kultury, provdaly se za něj a měly s ním děti. A pak se všechno změnilo.
islám

Ztracené

199 Kč
179 Kč
Islám v Brně -75%
(21x)
Předkládaná publikace mapuje vývoj brněnské muslimské obce a její integraci do českého kulturního prostředí.
islám

Islám v Brně

220 Kč
54 Kč
Hadísy -10%
Korán opakovaně nařizuje každému muslimovi, aby následoval dokonalý příklad Mohamedova života. Jeho slova a činy se souhrnně nazývají sunna. Tu můžeme poznat mimo jiné na základě tradic ustavených Mohamedem, které se nazývají hadísy.
islám

Hadísy

149 Kč
134 Kč
Islám - Pro ty, kdo o něm chtějí mluvit, ale zatím o něm mnoho nevědí -10%
(2x)
Kniha dává precizní a nezkreslující odpovědi na všechny podstatné otázky, jež vyvolává islám v současném světě. V době, kdy emoce převládají nad racionálním přístupem, jde autorka odvážně do hloubky.
islám

Islám - Pro ty, kdo o něm chtějí mluvit, ale zatím o něm mnoho nevědí

389 Kč
350 Kč
Věcná argumentace -10%
Jakmile člověk pochopí skutečnou podstatu islámu, dost možná o ní bude chtít přesvědčit ostatní. Přitom zjistí, že lidé o islámu z médií získali falešnou představu, pro kterou hledají argumenty a omluvy.
islám

Věcná argumentace

149 Kč
134 Kč
Islamofobie po česku -20%
Z čeho vychází a jak se projevuje odpor k islámu v ČR.
islám

Islamofobie po česku

348 Kč
278 Kč
Mezi mýty a minarety -10%
(3x)
Co je hidžáb, když to není ženský šátek? Smějí se v islámských zemích stavět kostely? Proč pro muslimského učence může být nebezpečná srážka s islámským fundamentalistou? Z jakého důvodu si hluboce věřící muslimka na sebe nevezme burkini?
islám

Mezi mýty a minarety

260 Kč
234 Kč
Zahalená hrozba -10%
„Islám k Německu nepatří,“ říká Zana Ramadani. „Muslimové k Německu patří – ale jen když se přizpůsobí jeho společnosti.“
islám

Zahalená hrozba

299 Kč
269 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 15 položek
1 2 > >>