Zábavný průvodce polskou povahou. Nechte se inspirovat a poznejte zvyky, tradice a životní styl Poláků. Dozvíte se, čím Poláci žijí, jak se baví, proč rádi cestují nebo jaký mají smysl pro humor.
Od barevných domů v přístavu Nyhavn po sochu Malé mořské víly, od Glyptotéky po Superkilen, od paláce Amalienborg až po Christiánii, hlavní město
Dánska se před vámi v mžiku otevře díky tomuto jedinečnému průvodci.
První ucelený průvodce po Kyrgyzstánu nejen v českém jazyce, který zahrnuje všechna významná pohoří země, ale i města a památky pod nimi. V jednotlivých kapitolách se podíváme do Biškeku, Oše, k jezeru Issyk Kul.
Nový průvodce za exotikou Madagaskaru, jedno z přírodně i evolučně nejrozmanitějších míst na světě. Hlavní tváří madagaskarské divočiny jsou lemuři a primáti, ale setkáte se zde s celou řadou podivných tvorů.
„Tato dynamická dvojice zemí jihovýchodní Asie nabízí rozlehlé metropole, kulinářské zázraky, krásné pláže, idylické ostrovy, vysoké hory a národní parky plné divokých zvířat.
Průvodce Skotskem popisuje ta nejzajímavější místa a zážitky v Edinburku, Glasgow a v dalších městech. Najdete v něm inspirace na výlety do přírody, na skotskou vysočinu, k návštěvě starobylých hradů a dokonce i táhlých písečných pláží.