Nejprodávanější knihy - únor 2019 - erotika

Nenasytná -10%
SEX - je opět hlavním tématem další knihy autorky Jany Javorské. Jak se může stát z usazené manželky, která nezná nic jiného než nudu všedního života, zaměstnání, péči o rodinu a manžela, vášnivá a nenasytná milenka prahnoucí dnes a denně po sexu?
erotika

Nenasytná

239 Kč
215 Kč
Esmera -10%
Pozdní šedesátá léta a strohá církevní škola. To je prostředí, ve kterém dospívá Esmera Santeneová a v němž se musí vypořádat se svými prvními fyzickými touhami. Nejen pocity, ale i první zkušenosti s muži sdílí s kamarádkou Rachel.
erotika

Esmera

298 Kč
268 Kč
Vesnický závod -10%
První otevřeně erotický gay román u nás od mladé partnerské dvojice zasazuje akční příběh do horkého léta počátku 90. let na dvou českých vesnicích a originálně jej propojuje s nefalšovaným vzrušením, ale i humorem a nadsázkou.
erotika

Vesnický závod

349 Kč
314 Kč
Purpurové doteky -10%
(1x)
Děsivá souhra náhod spojí minulost se současností a dokonale zamíchá lidskými osudy… Detektivní příběh plný erotického jiskření, napínavých zvratů a překvapení.
erotika

Purpurové doteky

299 Kč
269 Kč
Závěrka
(3x)
Erotická novela o fotografovi, který neumí fotit, a modelce, která neumí sedět.
erotika

Závěrka

298 Kč
Šance na lásku -10%
Má to být jen společně strávená noc, stačí však pár hodin, aby Luc v Megan objevil nezměrnou vášeň, jež se v ní celá léta ukrývala. Jen co osamělá matka okusí život, o němž se jí nikdy ani nezdálo, návrat do zaběhnutých kolejí se zdá najednou nemožný
erotika

Šance na lásku

299 Kč
269 Kč
Nenasytná -62%
Vášní nabitý příběh Evy a Gideona je ve vašich rukách...
erotika

Nenasytná

349 Kč
134 Kč
Nezkrotná -62%
Jedna z nejromantičtějších a nejerotičtějších knih nového tisíciletí má další, již třetí, pokračování.
erotika

Nezkrotná

349 Kč
134 Kč
Onanie aneb mrzký hřích samohany -10%
(1x)
Je možné na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy obhájit diplomovou práci o onanii v literatuře? Navíc diplomovou práci podstrčenou jako kukaččí vejce?
erotika

Onanie aneb mrzký hřích samohany

281 Kč
253 Kč
Spoutaná -62%
(1x)
Očekávaná druhá kniha z erotické trilogie Crossfire pokračuje dalšími osudy Evy a Gideona z Obnažené, podle New York Times „EROTICKÁ ROMANCE, která vám nesmí chybět“ (Romance Novel News).
erotika

Spoutaná

349 Kč
134 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 12 položek
1 2 > >>