Nejprodávanější knihy - únor 2019 - dům a zahrada

Kombinování rostlin - Smíšená kultura v praxi -10%
Praktická zahradnická příručka ukazuje, jak na záhonech kombinovat zeleninu a bylinky tak, aby prospívaly a přinášely co největší výnosy.
dům a zahrada

Kombinování rostlin - Smíšená kultura v praxi

259 Kč
233 Kč
Krmíme ptáky v zahradě -10%

Pokud rádi ve svém okolí posloucháte ptačí štěbetání a chcete ptákům ve vlastní zahradě či přilehlém parku zajistit co nejlepší prostředí, určitě vás zaujme tato příručka, v níž naleznete spoustu užitečných informací.

dům a zahrada

Krmíme ptáky v zahradě

279 Kč
251 Kč
Moudrost starých psů -10%
(1x)
Psi jsou úžasní – v každém věku! Život se starým psem nám otevírá oči a srdce víc, než si umíme představit. Staří psi nás mohou mnohému naučit.
dům a zahrada

Moudrost starých psů

399 Kč
359 Kč
Jak se žije u Wohllebenů -10%
Radost Wohllebenových ze zahrady a zvířat, respekt vůči přírodě a praktické úvahy o udržitelnosti činí z této knihy inspirační zdroj pro všechny, kdo již o samozásobitelství nechtějí jen snít.
dům a zahrada

Jak se žije u Wohllebenů

498 Kč
448 Kč
Tvoříme interiér s českou designérkou -10%
Uznávaná česká designérka s patnáctiletou praxí v oboru vás provede jednotlivými kroky při zařizování interiérů či při částečné nebo celkové rekonstrukci. Díky jejím radám a tipům si vytvoříte skvělý interiér odpovídající vašemu vkusu a možnostem....
dům a zahrada

Tvoříme interiér s českou designérkou

429 Kč
386 Kč
Velká encyklopedie koní -10%
(1x)
Nově přepracované a doplněné vydání úspěšné encyklopedie, která se prodávala pod názvem Velká kniha o koních, uvádí vybrané zástupce jednotlivých plemen, podává jejich základní znaky, původ, rozlišení chodů, chování a komunikace, vývoj hříběte, zbarvení, celkovou stavbu a pojednává o všech stránkách péče o koně.
dům a zahrada

Velká encyklopedie koní

599 Kč
539 Kč
Inteligentní kočka -10%
Kočky jsou nezávislá zvířata se zvláštními povahovými rysy. Mohou být hravé i odměřené, komunikují s námi, ale svým specifickým způsobem a často je jasné, že nestojí o naši společnost.
dům a zahrada

Inteligentní kočka

299 Kč
269 Kč
Slepice – snadný chov bez starostí -10%
Čerstvá vejce od zdravých slepic. Každý den jedno vajíčko od vlastní slepice – kdo by o tom nesnil? I děti budou mít radost, když se budou denně vydávat hledat vajíčka k snídani. Přeneste si na zahrádku kousek venkovského života?
dům a zahrada

Slepice – snadný chov bez starostí

149 Kč
134 Kč
Akvaristika -10%
Celosvětově uznávaný odborník na tematiku akvarijních ryb RNDr. Stanislav Frank, CSc. dává v knize vyčerpávající odpovědi na rozličné otázky provázející akvaristy celý život.
dům a zahrada

Akvaristika

499 Kč
449 Kč
Pachové práce služebních psů -10%

Kniha "Pachové práce služebních psů" patří ke stěžejním dílům naší kynologické literatury a od svého prvního vydání v roce 1954 nebyla ve svém oboru dosud překonána.

dům a zahrada

Pachové práce služebních psů

299 Kč
269 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 87 položek
1 2 3 .. 9 > >>