Nejprodávanější knihy - únor 2019 - gastronomie

Jíme zdravě ve městě i na venkově - Příběhy kuchařů, jako jste vy -10%
Naše třetí kuchařka se nese v jiném duchu než ty předchozí. Tentokrát nejsme hlavními hrdiny my, ale kuchaři, jako jste vy.
gastronomie

Jíme zdravě ve městě i na venkově - Příběhy kuchařů, jako jste vy

399 Kč
359 Kč
Moje cesta k Michelinu -10%

To nejlepší z receptů prvního československého michelinského šéfkuchaře. Tato kniha přináší nejenom sbírku 64 unikátních receptů na velice chutná, ale přitom zázračně jednoduchá jídla.

gastronomie

Moje cesta k Michelinu

499 Kč
449 Kč
Herbář aneb příroda ve vaší kuchyni -10%
Když se prolne svět starých apatykářů a lékařů se světem kuchařů, přidají se k nim botanici a mistři malíři, vznikne kniha pro radost všem dnešním zvídavým mlsounům a ctitelům říše rostlin.
gastronomie

Herbář aneb příroda ve vaší kuchyni

399 Kč
359 Kč
Kvásek -10%
Už jste někdy pekli z kvásku? Není to složité a je to mnohem zdravější i chutnější! Lenka Mančíková se věnuje kvásku už dlouhé roky, a dokonce organizuje kváskové kurzy.
gastronomie

Kvásek

279 Kč
251 Kč
Kytky k jídlu v receptech i herbáři -10%

První kuchařka vyvolala neobyčejný zájem o téma jedlých květů i plevelů. Autorka organizuje i terénní semináře a kulinární workshopy. Know-how v oblasti jedlého kvítí a býlí u ní čerpali i špičkoví pražští kuchaři.

gastronomie

Kytky k jídlu v receptech i herbáři

449 Kč
404 Kč
Labužníkem na plný úvazek -10%
Požitkářství sice nemusí hrát ve Vašem životě takovou roli jako ve starém Římě, přesto nezapomínejte, že v pravé lásce (i v té k dobrému jídlu a pití) je vždy skryta smyslnost.
gastronomie

Labužníkem na plný úvazek

299 Kč
269 Kč
Prague Coffee Guide -10%
První designový průvodce po nejlepších pražských kavárnách. Splněný sen jedné obyčejné holky, která se zamilovala do světa výběrové kávy. #instafriendly
gastronomie

Prague Coffee Guide

279 Kč
251 Kč
Velká kuchařka nejlepších šéfkuchařů - 213 receptů -10%
Druhé, rozšířené vydání představí nejlepší šéfkuchaře z Česka. V kuchařce se objeví celkem 71 nejlepších šéfkuchařů, mistrů svého oboru, 213 vybraných receptů, a to vše na 616 stranách.
gastronomie

Velká kuchařka nejlepších šéfkuchařů - 213 receptů

660 Kč
594 Kč
Atlas jídla celého světa -10%
Tato velkoformátová kniha se stane pro čtenáře ve věku 7–11 let průvodcem po gastronomické kultuře celého světa od Jižní Ameriky po Evropu, od Blízkého východu po Austrálii… Ilustrace Febe Sillaniové, doprovázené krátkými texty, ztvárňují gastronomickou identitu každé geografické oblasti, odhalují rozmanitost jídel, receptů a kulinárních lahůdek a způsoby zpracování nejtypičtějších surovin.
gastronomie

Atlas jídla celého světa

349 Kč
314 Kč
Nakládačka na věčné časy -70%
Ať už býváte občas naložení všelijak, mít v lednici zásobu naložených dobrot se vždycky vyplatí.
gastronomie

Nakládačka na věčné časy

299 Kč
89 Kč