Nejprodávanější knihy - únor 2019 - historické romány

Duch znojemských katakomb -10%
Oldřich z Chlumu přijíždí spolu s panošem Otou jako jeden z vyslanců českého krále do Znojma, kde se koná jednání o smíru mezi moravskou a rakouskou šlechtou. Vše je předem dohodnuto a jde jen o to, aby se ochota ze smíru veřejně potvrdila.
historické romány

Duch znojemských katakomb

319 Kč
287 Kč
Tatér z Osvětimi -10%
(6x)
Tetování vězňů v Osvětimi se stala symbolem holocaustu. Dosud nevyřčený příběh z tábora smrti
historické romány

Tatér z Osvětimi

349 Kč
314 Kč
Hortenziová zahrada -10%
(2x)
Kniha se odehrává ve dvou časových obdobích, během druhé světové války a v současnosti. Oba děje spojuje malebná vesnice Plouvan ve francouzské Bretani a starý klášter Notre Dame de la Foret ležící uprostřed kouzelného lesa Brocéliande.
historické romány

Hortenziová zahrada

399 Kč
359 Kč
Mnich, který zmizel -10%

Nové dílo mistra keltské detektivky.

Fidelma dostává za úkol usvědčit pachatele, jenž zaútočil na cashelského krále Colgúa a vládce klanu lidu Uí Fidgente, Donnenacha. Z téhož opatství zmizel i mnich, který se staral o relikvie svatého Ailbeho, z

historické romány

Mnich, který zmizel

349 Kč
314 Kč
Případ tajemného lukostřelce -10%
Píše se rok 885. Do Veligradu přijíždí poslové z Moravgradu se zprávou, že Metoděj, který právě pobývá v tomto městě, onemocněl, zeslábl, musel ulehnout na lůžko a připravuje se na odchod z tohoto světa.
historické romány

Případ tajemného lukostřelce

289 Kč
260 Kč
Uzamčená minulost -10%
(1x)
Mladá fotografka Cat Jordanová má před svatbou a její newyorský život plyne poklidně a předvídatelně.
historické romány

Uzamčená minulost

279 Kč
251 Kč
Mnichov -10%
Do města, které má být nadcházejícími událostmi navěky proslaveno v dobrém i zlém, přilétá přes Kanál britský ministerský předseda Chamberlain a vlakem z Berlína přijíždí říšský kancléř Hitler.
historické romány

Mnichov

359 Kč
323 Kč
Zlatá růže -10%
(1x)
V první polovině 14. stol. jižním Čechám vládnou páni z růže, mocní Vítkovci, kteří si víc než dění v zapadlých obcích hledí mocenských intrik. Bratr Zdislav, johanita, někdejší templář, sem přijíždí na žádost svého představeného Ulmana.
historické romány

Zlatá růže

289 Kč
260 Kč
Ohnivý sloup -10%
Po Pilířích země a Na věky věků, celosvětově oblíbených historických ságách od bestselleristy Kena Folletta, přichází Ohnivý sloup, třetí rozvětvený příběh zasazený do anglického městečka Kingsbridge.
historické romány

Ohnivý sloup

499 Kč
449 Kč
Rozervané království -10%
Jindřich z Lipé sedí ve věži pevného hradu Týřov, ale pokud si král Jan Lucemburský myslel, že když přidusí a později možná i odsekne hlavu hydry odbojných českých pánů, mýlil se.
historické romány

Rozervané království

319 Kč
287 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 123 položek
1 2 3 .. 13 > >>