Nejprodávanější knihy - únor 2019 - zpěvníky

Hrajeme si u maminky + CD -10%
Předkládaná sbírka říkadel, popěvků, dětských her a rozpočitadel vychází z dlouholetých zkušeností autorky, které získala jako matka, babička a především jako pedagog. Toto druhé vydání je doplněno CD - zhudebnil J. Pavlica, nahrál Hradišťan.
zpěvníky

Hrajeme si u maminky + CD

399 Kč
359 Kč
Studánko rubínko + CD -10%
Písničky, říkadla, koledy a další perly lidové slovesnosti včetně tradičních her nás provází jarem od prvních sněženek přes velikonoční svátky až po svátek sv. Jana. Ilustrace Jan Kudláček.
zpěvníky

Studánko rubínko + CD

399 Kč
359 Kč
Písnička jako dárek + CD -10%
(1x)
Písničky jsou určené zejména dětem z mateřských škol a jsou vhodné jako dárek maminkám, tatínkům, prarodičům, ke zpívání na besídkách a vystoupeních.
zpěvníky

Písnička jako dárek + CD

285 Kč
257 Kč
Vánoční písně a koledy. Zpívání s Pavlem Jurkovičem -10%
Významný český hudebník, zpěvák, skladatel a kantor Pavel Jurkovič se vždy nejvíce těšil na advent a na Vánoce.
zpěvníky

Vánoční písně a koledy. Zpívání s Pavlem Jurkovičem

199 Kč
179 Kč
Písníček III. -10%
Třetí autorský zpěvníček originálních písníček Marie Kružíkové obsahuje 50 nových písniček pro mateřské školy a I. stupeň základních škol, které jsou vyzkoušené přímo v praxi.
zpěvníky

Písníček III.

95 Kč
86 Kč
Láska, smrt a jiné odrhovačky -10%
Zpěvník Jiřího Dědečka obsahuje třicet písní - převážně jde o songy z dvojice zatím posledních vydaných alb Řekněte to mýmu psovi a Prší nám do campari.
zpěvníky

Láska, smrt a jiné odrhovačky

100 Kč
90 Kč
Písníček I. -10%
Písničky s tématy, která se týkají proměn ročních období, světa zvířat, strašidel a čarování. Užitečná publikace pro školky, I. stupeň ZŠ, pedagogy obecně, ale také rodiče, kteří chtějí u dětí rozvíjet vztah k hudbě.
zpěvníky

Písníček I.

95 Kč
86 Kč
Zpěvník -10%
Zahrajte si největší hity Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře! Zpěvník obsahuje noty a akordy, tak ať se vám hezky zpívá i hraje.
zpěvníky

Zpěvník

199 Kč
179 Kč
Hosana -10%
Oblíbený zpěvník křesťanských písní. Zpěvník obsahuje písně dosud nepublikované a výběr písní nejen z nejznámějších zpěvníků (Cantate, Magnificat, Hlaholík, Effatha), ale i zpěvníků hudebních skupin a jednotlivců.
zpěvníky

Hosana

277 Kč
249 Kč
Národní zpěvník -10%
Zpěv s doprovodem kytary, harmoniky nebo klavíru
zpěvníky

Národní zpěvník

199 Kč
179 Kč