Nejprodávanější e-knihy - únor 2019 - naučná a odborná

Najděte si svého marťana -20%
(25x)
V knize objevíte svěží pohledy a úvahy z oblasti psychologie a mezilidských vztahů. Zaujme vás zejména to, s jakým citem autor popisuje svět malých dětí - jeho pojetí je sympatickou pozvánkou do světa dětské psychiky.
naučná a odborná

Najděte si svého marťana

99 Kč
79 Kč
Opuštěná společnost -20%
(21x)
Šéfredaktor týdeníku Respekt popisuje dobrodružnou českou cestu od vzniku republiky po současnost a zasazuje dnešní politické a společenské události do historického a evropského kontextu.
naučná a odborná

Opuštěná společnost

149 Kč
119 Kč
Jiný TGM -20%
(4x)
Pavel Kosatík sestavil Masarykův plastický obraz pro 21. století. Jiný TGM je pro všechny, kdo přemýšlejí o české demokracii a o tom, jak ji udržet. Zároveň přináší víc života a pochybností než pomníků a svatých obrázků.
naučná a odborná

Jiný TGM

249 Kč
199 Kč
Kniha radosti -50%
Svět kolem nás se rychle proměňuje, jsme svědky tragédií celosvětového významu, katastrof, (nejen) osobních neštěstí, nemocí, smrti – lze vůbec v takovém světě, v takové době prožívat radostný život a nenechat strasti, aby nás pohltily?
naučná a odborná

Kniha radosti

198 Kč
99 Kč
Jak si lidé hrají -20%
(1x)
Kniha umožňuje porozumět, co se skutečně děje mezi lidmi během základních sociálních interakcí.
naučná a odborná

Jak si lidé hrají

195 Kč
156 Kč
25 tajemství Prahy -20%
(3x)
Věděli jste, že z prken popraviště 27 českých pánů je vytesáno schodiště, po kterém se v jedné pražské nemocnici stále chodí? Znáte místo, kde ve zlaté vitríně sedí mumifikované tělo Marie Elekty od Ježíše?
naučná a odborná

25 tajemství Prahy

254 Kč
203 Kč
Faktomluva -20%
(1x)
Inspirující Faktomluva, plná napínavých i dojemných příběhů, je zásadní knihou, která změní způsob vašeho hodnocení světa a vybaví vás schopností správně reagovat na budoucí výzvy.
naučná a odborná

Faktomluva

279 Kč
223 Kč
Kniha o medovině -20%
Publikace obsahuje teoretické a praktické informace o výrobě medových vín, historický přehled výroby medoviny u nás, přehled receptur.
naučná a odborná

Kniha o medovině

99 Kč
79 Kč
Dítě na vlastní pohon -20%
Rodičovství není snadné – milujeme své děti a děláme pro ně, co můžeme. Ale opravdu závisí úspěch našich potomků na tom, kolik úsilí věnujeme jejich školním výsledkům a volnočasovým aktivitám?
naučná a odborná

Dítě na vlastní pohon

279 Kč
223 Kč
Průvodce pro vysoce citlivé lidi -20%
(1x)
Život s vysokou citlivostí je náročný, ale může vám přinést i řadu výhod. V této knize naleznete mnoho praktických tipů, cenných rad a technik, díky nimž se naučíte zvládat výzvy spojené s citlivostí...
naučná a odborná

Průvodce pro vysoce citlivé lidi

254 Kč
203 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 861 položek
1 2 3 .. 87 > >>