Nejprodávanější tituly - únor 2019 - kuchařky

Přerušovaný půst -10%
Krátký půst, dlouhý život. Tak jednoduše se dá shrnout blahodárný vliv, který na naše zdraví má několikahodinový nebo denní půst. U přerušovaného půstu se omezí příjem potravin na několik hodin denně. Přitom nemusíte počítat kalorie, ani se zřík
kuchařky

Přerušovaný půst

229 Kč
206 Kč
Cukrfree -10%
(1x)
Cukrfree kuchařka pro malé i velké je nepostradatelnou knihou pro každého, kdo se zajímá o zdraví nejen svoje, ale i celé své rodiny.
kuchařky

Cukrfree

499 Kč
449 Kč
Radost z jídla -10%
Kniha o zásadách zdravého a správného stravování je rozšířena o základní léčebné prostředky - obklady a léčebné nápoje, které jsou nejen popsány, ale i názorně ukázány na DVD.
kuchařky

Radost z jídla

379 Kč
341 Kč
Už se vaří, má panenko! -10%
Na svých cestách potkal Matěj Forman, jeden z kapitánů divadelní lodi Tajemství, výtvarník a scénograf, řadu lidí. Někteří s ním zasedli u jednoho stolu, někteří jej nechali vstoupit i do kuchyně.
kuchařky

Už se vaří, má panenko!

499 Kč
449 Kč
Vaříme zdravě, chutně a hospodárně -10%
Klasická kuchařka určená pro domácí vaření představuje dnes už vskutku národní bohatství naší gastronomie.
kuchařky

Vaříme zdravě, chutně a hospodárně

399 Kč
359 Kč
Voňavý Inspiromat -10%
(1x)
Kačku Tichou znají diváci televize z pořadu Snídaně s Novou, kam chodí pravidelně vařit a představovat své recepty. Krom toho se zúčastnila televizní soutěže Master Chef, kde se dostala až do semifinále.
kuchařky

Voňavý Inspiromat

349 Kč
314 Kč
Běhejte rychle, jezte pomalu -10%
Úspěšná maratonská běžkyně a zkušená šéfkuchařka spojily své síly. Shalane Flanaganová a Elyse Kopecky jsou nejen dlouholetými kamarádkami, ale také autorkami společné kuchařky, která změní váš pohled na sportovní výživu.
kuchařky

Běhejte rychle, jezte pomalu

488 Kč
439 Kč
Jeruzalém -10%
Autoři této knihy Yotam Ottolenghi a Sami Tamimi vyrůstali v 70. až 80. letech minulého století v Jeruzalémě, aniž by se znali. Yotam žil v židovské čtvrti na západě tohoto starobylého města, Sami v jeho arabské čtvrti na východě.
kuchařky

Jeruzalém

499 Kč
449 Kč
Lehká kuchyně -10%
(4x)
„Celý život jsem na dietě a vlastně nevím na jaké. Mám nadváhu prolínající se s obezitou a strašnou chuť s tím něco udělat. Nejde ale o dietu, která jednou skončí, jde o způsob, jak to vyřešit z gruntu."
kuchařky

Lehká kuchyně

459 Kč
413 Kč
Sportovní výživa
Získejte energii, ovládněte stres, vybudujte svaly, spalte tuk a zvyšte svou výkonnost. Celosvětově oblíbená kniha je ve svém třetím, doplněném vydání ještě lepší než dříve!
kuchařky

Sportovní výživa

331 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 172 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 18 > >>