Nejprodávanější e-knihy - únor 2019 - detektivky

Inspektor Prevít -40%
(2x)
Timothy Prévit není někým, kdo by oslňoval své okolí. Není oblíben doma ani v zaměstnání. Jeho nadřízení ze 17. newyorského policejního okrsku by se ho rádi zbavili, ale to není dost dobře možné, protože má nejvyšší procento objasněných případů.
detektivky

Inspektor Prevít

179 Kč
107 Kč
Mitfordské vraždy 1
První z řady elegantních kriminálních příběhů ve stylu Agathy Christie – britštější než čaj s mlékem a okurkové sendviče! Příběh je zasazen do Asthall Manor, skvostného sídla bohaté a vlivné rodiny. Je rok 1919 a mladičká Louisa Cannonová sem přichází pracovat jako guvernantka sester Mitfordových.
detektivky

Mitfordské vraždy 1

249 Kč
Mrtvý z Olivetské hory
Během jediné noci musí Augustin Veliký objasnit vraždu …
detektivky

Mrtvý z Olivetské hory

199 Kč
Podfuk v Marseille
Marseille … je to zvláštní místo, založené před více jak šestadvaceti stoletími, dříve než Paříž začali nazývat Paříž. A ve srovnání s ní je rozlohou Marseille dvojnásobná a po celém pobřeží zastavěná. Snad s výjimkou jedné kouzelné zátoky...
detektivky

Podfuk v Marseille

159 Kč
Susanin efekt
(3x)
Skandinávská kriminálka, jak má být, od jednoho z jejích knížat, autora Citu slečny Smily pro sníh.
detektivky

Susanin efekt

238 Kč
Zemřít dvakrát -40%
Je úterý devatenáctého července a skaut Edvin je vysazen na malém ostrůvku v jezeře Mälaren, aby pro svou skupinu nasbíral houby. Místo toho ale najde lidskou lebku zabořenou do mechu.
detektivky

Zemřít dvakrát

249 Kč
149 Kč
Bretaňský příliv

RYBÁŘI, VĚDCI, PAŠERÁCI A LEGENDAMI OPŘEDENÝ OSTROV UPROSTŘED ATLANTSKÉHO OCEÁNU

Komisař Dupin nechtěl už nikdy vyšetřovat na moři. Nicméně tento nový případ ho nutí vydat se až před poslední výběžky západního pobřeží Bretaně. Na svérázný ostrov de Sein, na němž žije víc králíků než lidí a kdysi

detektivky

Bretaňský příliv

209 Kč
Vlk a dýka
(6x)
Hrad na hoře Sitno odedávna střeží cestu k bohatým hornickým městům. Kvůli turecké hrozbě je na podzim roku 1599 dobře vyzbrojený a má početnou posádku. Navzdory tomu se z něj ztratí kastelánova dcera. Uprostřed noci, bez jediné stopy.
detektivky

Vlk a dýka

198 Kč
Marco
(12x)
Pátý případ oddělení Q. Milovníci díla Jussiho Adlera-Olsena se mohou těšit na posílení řad vyšetřovatelského týmu o další zajímavou postavu…
detektivky

Marco

199 Kč
Stalker
(16x)
Pátý díl série o komisaři Joonovi Linnovi. Policii přijde videonahrávka. Nikdo nerozumí tomu, co se děje. A Joona Linna více než před rokem zmizel.
detektivky

Stalker

199 Kč
Zobrazuji 41 - 50 z 217 položek
<< < 1 .. 3 4 5 6 7 .. 22 > >>