Nejprodávanější knihy - duben 2019 - bezmasá strava (vege a vegan)

The Green Kitchen: Lahodná a zdravá vegetariánská jídla pro každý den -20%
Kniha The Green Kitchen je dílem Luise Vindahl a Davida Frenkiela – životních partnerů, rodičů tří malých dětí, kteří v ní představují více než stovku oblíbených receptů.
bezmasá strava (vege a vegan)

The Green Kitchen: Lahodná a zdravá vegetariánská jídla pro každý den

499 Kč
399 Kč
36x Vegetariánské dobroty -72%
(1x)
Udělejte něco pro své zdraví! 36 vegetariánských receptů promění bezmasé vaření v opravdový kulinářsky´ zážitek. Pro každé roční období zde najdete předkrmy, polévky, saláty, hlavní jídla i skvělé dezerty a chutné svačinky.
bezmasá strava (vege a vegan)

36x Vegetariánské dobroty

149 Kč
42 Kč
Jídlo - Domácí vegetariánské vaření -20%

Kuchařka dcery Paula McCartneyho Kuchařka plná jednoduchých a chutných pokrmů, které uspokojí jak vegetariány, tak příznivce živočišných produktů. Mary posbírala staré matčiny recepty, zmodernizovala je a vše doplnila fotografiemi.

bezmasá strava (vege a vegan)

Jídlo - Domácí vegetariánské vaření

499 Kč
399 Kč
Vaříme pro vegetariány -20%
Rádi si pochutnáte na jídle bez masa? Možná ne vždy, ale stále častěji? Pak jste našli tu správnou knihu. Centrem našeho zájmu je vždy chuťový zážitek. Vaření bez masa nemusí znamenat, že se o něco ochudíte, jak si mnozí myslí.
bezmasá strava (vege a vegan)

Vaříme pro vegetariány

169 Kč
135 Kč
Květinová kuchařka -25%
(4x)
Objevte nové chutě a vůně prostřednictvím jedinečných receptů s jedlým kvítím a býlím, které váš talíř promění v malířské plátno plné lákavých barev a tvarů.
bezmasá strava (vege a vegan)

Květinová kuchařka

599 Kč
449 Kč
Sladký život bez cukru -20%
Jedna z nejpozoruhodnějších populárně-naučných knih o zdravé výživě poslední doby. Dílko hipsterské generace pro všechny, koho už otravují škatule, zatvrdlé formy a nefunkční pravidla, kdo se chtějí vymanit z otroctví včetně závislosti na cukru.
bezmasá strava (vege a vegan)

Sladký život bez cukru

379 Kč
303 Kč
Sportovní výživa pro vegetariány a vegany -55%
Autorka, sportovní výživová specialistka, čtenářům vysvětluje výhody a nevýhody (ale i potenciální rizika) sportujících vegetariánů, radí, jak se udržet v kondici, a nezapomíná ani na mnoho užitečných rad a také receptů na vhodná a chutná jídla.
bezmasá strava (vege a vegan)

Sportovní výživa pro vegetariány a vegany

199 Kč
89 Kč
Veganská kuchařka od českého kuchaře -20%
Kniha plná úžasných a oku lahodících receptů, napsaná týmem českých odborníků na veganskou stravu. Všechny použité suroviny tedy snadno naleznete ve vašich obchodech či u oblíbených farmářů.
bezmasá strava (vege a vegan)

Veganská kuchařka od českého kuchaře

299 Kč
239 Kč