Nejprodávanější tituly - duben 2019 - drama

Pátrání -10%

Když Davidovi Kimovi (John Cho) zmizí šestnáctiletá dcera, policie se pouští do vyšetřování. O 37 hodin později ale nemá žádnou stopu a David se rozhodne prohledat jediné místo, kam se ještě nikdo nepodíval: její laptop.

drama

Pátrání

199 Kč
179 Kč
Čára -55%
Kriminální thriller o pašerácích ze slovensko-ukrajinských hranic získal na MFF v Karlových Varech Cenu pro Nejlepší režii. Režisér Peter Bebjak ukazuje podsvětí a život na samotné východní hranici Evropské unie, kde platí často vlastní zákony.
drama

Čára

199 Kč
89 Kč
Největší showman -10%
Phineas Taylor Barnum (Hugh Jackman) je vizionář, jehož upřímné nadšení je naprosto nakažlivé. A to i v časech, kdy jeho nezlomný optimismus a energie jsou jediným bohatstvím, které zrovna má k dispozici.
drama

Největší showman

199 Kč
179 Kč
Roman J. Israel, Esq. -10%
Snímek Roman J. Israel, Esq. je dramatickým thrillerem, který se odehrává v samém srdci přetíženého soudního systému v Los Angeles.
drama

Roman J. Israel, Esq.

99 Kč
89 Kč
Tři billboardy kousek za Ebbingem -10%
Mildred Haynesové (Frances McDormand) zavraždili dceru. A protože se vyšetřování už několik měsíců bezvýsledně vleče, rozhodne se jednat. U vjezdu do města vylepí na tři billboardy velmi kontroverzní vzkazy adresované váženému šéfovi místní policie.
drama

Tři billboardy kousek za Ebbingem

299 Kč
269 Kč