Nejprodávanější tituly - duben 2019 - ostatní

Odložený život -10%
Biografie pražské rodačky Dity Krausové (nar. 1929), která prošla Terezínem, Osvětimí a Bergen-Belsenem. Ve své biografii popisuje dětství v Praze, vzpomíná na rodiče a kamarády. V listopadu 1942 přišlo předvolání do transportu a rodina putovala nejprve do Terezína a pak do Osvětimi.
ostatní

Odložený život

359 Kč
323 Kč
Hovory s TGM -10%

Toho dne na podzim roku 1928 jsou dva symboly československé demokracie na vrcholu, stejně jako celé Československo. Kniha, která vznikala celý rok a která má národu představit jeho prezidenta, je hotová.

ostatní

Hovory s TGM

299 Kč
269 Kč
Escobar -10%
Escobar, brutální zločinec, bezohledný vrah, narkobaron a vládce kokainového impéria, ve své době jeden z nejbohatších lidí planety. A jeden z nejnebezpečnějších. Pablo, táta, ochránce chudých, manžel a také pozorný milenec.
ostatní

Escobar

199 Kč
179 Kč
8 hlav šílenství -10%
Sovětské Rusko, rok 1921 - mladičká Anna má před sebou hvězdnou kariéru, právě jí vychází první sbírka, prý bude největší ruskou básnířkou, která zastíní samotného Puškina. O pár let později už se ale tísní v nákladním vagónu, který směřuje do neobydlených stepí Kazachstánu. Nebude to její jediná cesta ani její jediný lágr. Básnířka Anna Alexandrovna Barkovová strávila v táborech sovětského Gulagu a ve vyhnanství 22 let svého života. Název filmu 8 hlav šílenství odkazuje ke stejnojmenné novele Anny Barkovové, ale i k osmi hlavám - kapitolám, do nichž je snímek rozčleněn. Kapitoly mají každá svůj odlišný styl, a každá přenáší diváka do jiného období života básnířky. Jako celek pak skládají strhující příběh výjimečně nadané umělkyně unášené dějinnými událostmi 20. století v Sovětském svazu...
ostatní

8 hlav šílenství

199 Kč
179 Kč
Hercule Poirot kolekce -10%
Kolekce obsahuje filmy: Vražda v Orient Expresu (1974), Smrt na Nilu (1978) a Zlo pod sluncem (1982).
ostatní

Hercule Poirot kolekce

399 Kč
359 Kč
Malá z rybárny -10%

Hluboko pod mořskou hladinou, doprovázen rybím orchestrem, vypráví hlas moře příběh Mořského krále a jeho dcery Malé. Stejně jako mnozí jiní opustil král se svou stařičkou matkou a třemi dcerami vydrancované vody a odešli žít mezi lidi.

ostatní

Malá z rybárny

99 Kč
89 Kč
Milovník po přechodu -55%
Coby neodolatelný seladon městských bazénů měl Maximo (Eugenio Derbez) jediný cíl – klofnout bohatou starší dámu, nechat se vyživovat a vést sladký život.
ostatní

Milovník po přechodu

199 Kč
89 Kč
Policie Modrava 2 -10%

Kriminální seriál Policie Modrava se odehrává v horském prostředí Šumavy a je natáčen v autentických reálech a exteriérech Národního parku Šumava. Hlavní hrdinkou je zkušená kriminalistka Jana Vinická.

ostatní

Policie Modrava 2

599 Kč
539 Kč
Fuga na černých klávesách, Rozhovory, Poslední z rodu, Otázky pro dvě ženy, Denně předstupuji před tvou tvář -10%
Jedná se o absolventský film a dokumentární snímky režisérky Drahomíry Vihanové.
ostatní

Fuga na černých klávesách, Rozhovory, Poslední z rodu, Otázky pro dvě ženy, Denně předstupuji před tvou tvář

95 Kč
86 Kč