Nejprodávanější tituly - duben 2019 - romantika

Polibek -10%
(1x)
…můj život a moje srdce už nikdy nebudou stejné.
romantika

Polibek

359 Kč
323 Kč
Máma -10%
(1x)
Helga dělala vždycky všechno s plným nasazením. Toužila být dobrou manželkou, mámou i babičkou. Podařilo se jí to. Rodině vytvořila bezpečný přístav naplněný láskou a pochopením.
romantika

Máma

279 Kč
251 Kč
Hrozba
Lord Drake Varisey, markýz z Winchelsea, nejstarší syn a dědic vévody z Wolverstone, se usilovně snaží pomoci vládě i své vlasti, které hrozí teroristický útok a puč. Vítá každou pomocnou ruku, ale proč mu tu svoji nepřetržitě vnucuje lady Louise?
romantika

Hrozba

199 Kč
Ve tvých snech -10%
Emmaline Nealová nutně potřebuje rande. Stačí jedno rande – aby zvládla svatbu exsnoubence a nezbláznila se. Ovšem v Manningsportu není moc velký výběr.
romantika

Ve tvých snech

299 Kč
269 Kč
Hudson -10%
„Svůj život mohu klidně rozdělit na dvě části – před ní a po ní.“ Hudson Pierce žije životem, který si dovede představit jen málokdo. Má peníze i moc a neexistuje téměř nic, po čem by toužil, ale nemohl to mít.
romantika

Hudson

359 Kč
323 Kč
Pád lorda Draysona
Když se na prahu vdovského domu na panství Tanglewood objeví nový majitel lord Drayson s tím, že se Lucy Beresfordová i s nyní nepřítomnou matkou musejí do dvou týdnů vystěhovat, Lucy je zoufalá. Z cyklu Tanglewood.
romantika

Pád lorda Draysona

179 Kč
Rebelský dědic
(1x)
Gia přijíždí na léto pracovat do Hamptons. Po jedné nevydařené noci s jistým mužem se rozhodne, že si dá po zbytek léta od opačného pohlaví pohov.
romantika

Rebelský dědic

179 Kč
Ani později, ani jinde -10%
(2x)
Pařížské metro je svět sám o sobě, denně v něm na sebe narážejí a míjejí se statisíce navzájem si cizích lidí, jejich osudy však bývají nejednou podobné.
romantika

Ani později, ani jinde

259 Kč
233 Kč
53 dopisů pro moji lásku -10%
(1x)
Tohle není typická romance. Není černobílá. Linie se protínají. Zdi se bortí. To dobré se mění na špatné. A to špatné se mění na velmi, velmi dobré.
romantika

53 dopisů pro moji lásku

359 Kč
323 Kč
Splněné sny
Jednoho osudného léta se tři velice odlišné ženy ocitnou v městečku Summer Hill ve Virginii a zjistí, že mají společného mnohem víc, než si zpočátku uvědomovaly.První manželství šedesátnice Olivie bylo dlouhé a nešťastné, ovšem nyní se znovu vdala.
romantika

Splněné sny

229 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 205 položek
1 2 3 .. 21 > >>