Nejprodávanější tituly - duben 2019 - film

Čára -55%
Kriminální thriller o pašerácích ze slovensko-ukrajinských hranic získal na MFF v Karlových Varech Cenu pro Nejlepší režii. Režisér Peter Bebjak ukazuje podsvětí a život na samotné východní hranici Evropské unie, kde platí často vlastní zákony.
film

Čára

199 Kč
89 Kč
Chata na prodej -10%
Rodiče prodávají starou chatu, pro kterou už nemají využití. Před předáním chaty novému majiteli se však matka (Ivana Chýlková) rozhodne uspořádat poslední pořádnou rodinnou slezinu.
film

Chata na prodej

199 Kč
179 Kč
Já, Simon -10%
V šestnácti není snadné přiznat sobě a natož svému okolí, že jste gay. Simon Spier (Nick Robinson) začne po e-mailech flirtovat s neznámým spolužákem, který si říká Blue.
film

Já, Simon

199 Kč
179 Kč
Jsem božská -55%
Renee je běžná žena s lehkou kolísavou nadváhou a s těžce kolísavým sebevědomím. Má kámošky, má práci, občas i kluka, občas i na delší dobu, ale když se podívá do zrcadla, vidí jenom to nejhorší. Znáte to asi taky.
film

Jsem božská

199 Kč
89 Kč
Marpo - Trouble Gang -10%
MARPO & TroubleGang zdolali další metu výpravným a dosud nejnákladnějším halovým koncertem české historie. Záznam z koncertu „MarpoArena“ obsahuje všech 31 odehraných tracků.
film

Marpo - Trouble Gang

199 Kč
179 Kč
Miss Hanoi -55%
V malém příhraničním městě je silná vietnamská komunita. Ve městě byla před čtyřmi lety zavražděna vietnamská dívka Hien, krátce poté, co vyhrála okresní soutěž krásy. Jejím vrahem byl nezletilý Jan Polanský.
film

Miss Hanoi

199 Kč
89 Kč
Největší showman -10%
Phineas Taylor Barnum (Hugh Jackman) je vizionář, jehož upřímné nadšení je naprosto nakažlivé. A to i v časech, kdy jeho nezlomný optimismus a energie jsou jediným bohatstvím, které zrovna má k dispozici.
film

Největší showman

199 Kč
179 Kč
Neznámá
Jane Rizzoliová má každým dnem porodit, místo spokojených příprav však musí svědčit u soudu. V márnici soudní lékařky Maury Islesové se mezitím objevila záhadná mladá žena – která ovšem proti všem předpokladům není mrtvá. Je tedy převezena do nemocnice, do stejné...
film

Neznámá

199 Kč
Pračlověk -10%
Dug je typický neohrožený hrdina dosud žijící v celkem poklidně probíhající době kamenné. A teď, spolu se svým čtyřnohým přítelem Čenichem, musí zachránit svůj kmen a milovaný domov před velkou hrozbou.
film

Pračlověk

99 Kč
89 Kč
Roman J. Israel, Esq. -10%
Snímek Roman J. Israel, Esq. je dramatickým thrillerem, který se odehrává v samém srdci přetíženého soudního systému v Los Angeles.
film

Roman J. Israel, Esq.

99 Kč
89 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 45 položek
<< < 1 2 3 4 5 > >>