Nejprodávanější knihy - červen 2019 - špionážní romány a thrillery

Špion, který přišel z chladu -10%
(1x)
Alec Leamas má za úkol dostat z Východního Berlína všechny britské agenty poté, co město rozdělila zeď. Jednoho však Němci zastřelí.
špionážní romány a thrillery

Špion, který přišel z chladu

298 Kč
268 Kč
Zářivý anděl -10%
Agent John Correy na stopě ruského špiona v diplomatické funkci OSN. Narazil Corey konečně na soupeře, na kterého nestačí? DeMillův mrazivý a prorocký román proniká pod povrch nové studené války mezi Ruskem a Spojenými státy.
špionážní romány a thrillery

Zářivý anděl

389 Kč
350 Kč
Clona -10%

Detektiv Munch a vyšetřovatelka Mia Krügerová na lovu rafinovaného vraha. Třetí díl bestsellerové krimi série. V horském jezeře je nalezena zavražděná baletka. Opodál stojí prázdný fotoaparát, v jehož čočce je vyryté číslo.

špionážní romány a thrillery

Clona

369 Kč
332 Kč
Hrob pro mého manžela -10%
Erin je dokumentaristka a Mark investiční bankéř s velkými plány.
špionážní romány a thrillery

Hrob pro mého manžela

379 Kč
341 Kč
Květy nad peklem -10%
Psychologický thriller zavede čtenáře do ponuré zasněžené krajiny italských Dolomit, imaginární furlánské vesničky, jejíž klidný život naruší série vražd. Záhadný pachatel číhá na své oběti v hlubokých lesích a jedná s extrémní brutalitou.
špionážní romány a thrillery

Květy nad peklem

348 Kč
313 Kč
Minulost -10%
(2x)
Někdy je bezpečnější po svých předcích nepátrat... Bývalý vojenský policista Jack Reacher má z Maine namířeno do San Diega, ale daleko nedojede. Poslední řidič, jehož si stopl, ho v New Hampshiru náhle vysadí na opuštěné silnici uprostřed lesů.
špionážní romány a thrillery

Minulost

349 Kč
314 Kč
Okamžik pravdy -10%
(1x)
Když v dubnu roku 1968 třeskl výstřel a Martin Luther King zůstal ležet v tratolišti krve, Amerika se otřásla v základech. Ovšem teprve nyní, o půlstoletí později, začínají vycházet najevo okolnosti, které tuto zlomovou událost staví do zcela jin
špionážní romány a thrillery

Okamžik pravdy

359 Kč
323 Kč
Tma -10%
(2x)
Televizní scenárista přijíždí na osamělou horskou chatu v pohoří Malá Fatra, kde si chce oddychnout od hektické práce a napětí v manželském vztahu, ale i vychutnat si poklidnou zimní atmosféru.
špionážní romány a thrillery

Tma

248 Kč
223 Kč
V lese visí anděl -10%
(6x)
Holger Munch miluje vážnou hudbu, matematické hádanky a pokuřování cigaret. Kromě toho je policejní detektiv. Už se chystá do důchodu, v němž si tohle všechno užije, jenže Norskem právě otřásají podivné vraždy šestiletých holčiček...
špionážní romány a thrillery

V lese visí anděl

299 Kč
269 Kč
Vražedné léto -82%
(3x)

Obyvatelé ostrůvku Farö jsou zděšeni chladnokrevnou vraždou. Muže, který tady trávil s manželkou a s dětmi v kempu dovolenou, někdo zabil jediným výstřelem do hlavy.

špionážní romány a thrillery

Vražedné léto

239 Kč
44 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 159 položek
<< < 1 2 3 4 .. 16 > >>