Nejprodávanější e-knihy - červenec 2019 - beletrie

Renegáti
(3x)

Ona touží po pomstě, on chce spravedlnost. První kniha dvoudílné série od bestsellerové autorky. Renegáti jsou syndikát lidí s neobyčejnými schopnostmi. Vynořili se z trosek zničené společnosti a zavedli znovu řád tam, kde dosud vládl chaos.

beletrie

Renegáti

219 Kč
Rezervoár č. 13
Pozoruhodný psychologický román o komunitě lidí v anglické vesnici, v jejíž blízkosti zmizí nezletilá turistka. Na výletě do malebné oblasti Peak District se dvojici turistů ztratí dcera Becky – zmizí, jako by se do země propadla.
beletrie

Rezervoár č. 13

198 Kč
Rodina a jiné katastrofy
Vtipný a osvěžující příběh o rodinných poutech a pohromách, ke kterým dojde, když se jedné chaotičce vymkne její chaos z rukou.
beletrie

Rodina a jiné katastrofy

198 Kč
Sám mezi všemi
(1x)
Adam pracuje jako vychovatel na internátu s problémovými středoškoláky. Příchod nového studenta s pošramocenou pověstí a kolegyně na výpomoc naruší volný způsob života, na který byl doposud zvyklý.
beletrie

Sám mezi všemi

99 Kč
Sanatorium Tworki
(1x)
Román Sanatorium Tworki (1999) se odehrává během dvou válečných let 1943–1944 a jeho hrdiny jsou mladý básník Jurek, účetní Sonia a skupinka jejich přátel, kteří se schovávají před útrapami války v psychiatrické léčebně v Tworkách...
beletrie

Sanatorium Tworki

169 Kč
Sběratel sněhu
(4x)

Literární sonda do životů z periferie společnosti Dominik opatrně sbírá sníh do sáčku, aby v mrazáku uchoval jeho přítomnost. Jenže ta je stejně prchavá jako život špinavého kluka, kterého Dominik vídá jako zjevení každou noc u postele, majitelky starého deníku i všech, kteří kdysi obývali budějovický lágr.

beletrie

Sběratel sněhu

169 Kč
Sen letící želvy
(1x)

Debutový román české autorky o filmech, snech, lásce, kočkách a psech, a o vrahovi mladých žen. Viktor pracuje v kině, má sklony k melancholii, trpí nespavostí a touží natočit film. Jeho žena Elena, optimistická učitelka jógy, potkává okouzlujícího muže.

beletrie

Sen letící želvy

169 Kč
Sestřičky ve víru osudu
Helen, Dora a Millie studují ošetřovatelství v prestižní londýnské nemocnici Nightingale a jsou v posledním ročníku. Vše se na první pohled zdá růžové, ale ve skutečnosti se s nimi život nemazlí. Helen právě stojí na své životní křižovatce, bojuje s dominantní matkou.
beletrie

Sestřičky ve víru osudu

209 Kč
Simonino tajemství
Novinářka Simona si konečně udělala v životě pořádek, vdala se za Olivera a odolala bláznivému pokušení v podobě šarmantního souseda Daniela.
beletrie

Simonino tajemství

179 Kč
Single na Manhattanu

„Měla bych urychleně přijít na to, kde hledat potenciální partnery. Svět je velký a já malá. Tak kde začít?“  Alison chce pravou lásku, ne flirt na jednu noc. Myslela, že toho pravého už našla, ale místo toho je poprvé od střední školy single a nemá ponětí, co si počít.

beletrie

Single na Manhattanu

199 Kč
Zobrazuji 991 - 1000 z 1000 položek
<< < 1 .. 98 99 100