Nejprodávanější tituly - červenec 2019 - esoterika a astrologie

Magie dnes -10%
(1x)
Sborník z cyklu přednásek na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy věnovaný fenoménu magie. Přednášeli vědečtí odborníci i mágové.
esoterika a astrologie

Magie dnes

240 Kč
216 Kč
Učení Fráni Drtikola - Všemocná hadí síla -10%
(5x)
Pokud víme, že právě průchod hadí síly skrze čakramy a její vystoupení na temeno předchází osvícení při každé duchovní cestě, bylo by pošetilé nejít zrovna touto cestou vědomě, říká Jan Lípa, následník Evžena Štekla, žáka Františka Drtikola.
esoterika a astrologie

Učení Fráni Drtikola - Všemocná hadí síla

460 Kč
414 Kč
Hledět do slunce a tančit -72%
(1x)
Devět poutavých příběhů Josepha M. Marshalla III., inspirovaných starými lakotskými pověstmi i vlastními životními zkušenostmi.
esoterika a astrologie

Hledět do slunce a tančit

299 Kč
84 Kč
Osho Zen Tarot -15%
(5x)
Zdá se vám život nejistý a plný pochybností? Hledáte nějaký zdroj inspirace? Osho Zen Tarot se zaměřuje na pochopení toho, co je tady a teď.
esoterika a astrologie

Osho Zen Tarot

699 Kč
594 Kč
Očistec -10%
(1x)
Druhý díl andělské ságy Sedmého nebe s sebou přináší zpřelámané emoce, drama, napětí a plno hořkých zvratů, které vás nenechají vydechnout…Nebe hoří a padá dolů.
esoterika a astrologie

Očistec

325 Kč
293 Kč
Lidské vědomí a tajemství smrti -10%
Stanislav Grof se věnuje mnohdy tabuizovanému tématu: umírání a smrti. Sleduje podobnosti změněných stavů vědomí a „zážitků blízké smrti“ a popisuje jejich terapeutické uplatnění.
esoterika a astrologie

Lidské vědomí a tajemství smrti

298 Kč
268 Kč
Fascinující mysl novorozeného dítěte -10%
Jsou si novorozenci vědomi sami sebe? Jsou stejně citliví jako my? Jak vyspělé mají smysly? Jak vyspělou mají nervovou soustavu a mozek? Jakou mají paměť a jak se učí? Mohou si pamatovat vlastní porod?...
esoterika a astrologie

Fascinující mysl novorozeného dítěte

299 Kč
269 Kč
Kvantová kniha odpovědí -10%
Základním předpokladem autora je, že kvantová fyzika není jen budoucností vědy, je také klíčem k porozumění vědomí, životu, smrti, Bohu, psychologii a smyslu života.
esoterika a astrologie

Kvantová kniha odpovědí

289 Kč
260 Kč
Síla klidu. Transcendentální meditace -10%
„Mistrovská kniha, díky níž je transcendentální meditace dostupná každému.“ Arianna Huffingtonová Síla klidu, která se okamžitě stala bestsellerem New York Times, představuje srozumitelný a poutavý přehled transcendentální meditace.
esoterika a astrologie

Síla klidu. Transcendentální meditace

249 Kč
224 Kč
Rafaelova škola - Vlasy dryád -10%
(1x)
Vlasy dryád, pátá kniha série Rafaelova škola, navazuje na předchozí díly: Vílí křídla, Tance nág, Rohy faunů a Vlnění nymf. Rafaelova škola je tajemný romantický příběh s prvky léčitelství, esoteriky a ekologie zasazený do současného světa.
esoterika a astrologie

Rafaelova škola - Vlasy dryád

475 Kč
428 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 194 položek
1 2 3 .. 20 > >>