Nejprodávanější tituly - červenec 2019 - inteligence, trénink mozku

Změna myšlení -10%
Provokativní kniha napsaná s cílem zajistit současným i budoucím generacím život, v němž technologie podněcují (ne zabíjí) přemýšlení, kreativitu a opravdové naplnění. Jsou naše technologie pouze neškodnými nástroji současné reality?
inteligence, trénink mozku

Změna myšlení

399 Kč
359 Kč
Kreativní zápisník -10%
(10x)
Jestliže připustíte myšlenku, že kreativita je něco jako myšlenkový sval, který se dá cvičit, pak jste právě objevili skvělého trenéra! Tento zápisník je velice zábavný společník, jenž umí hravou formou rozvíjet kreativitu, uchovávat nejlepší nápady.
inteligence, trénink mozku

Kreativní zápisník

249 Kč
224 Kč
Pohádka o ztracené krajině -10%
Cesta za nalezením vlastního potenciálu a větší spokojenosti je zároveň ilustrována pohádkou, v níž můžeme znovu objevit nejen tyto poznatky, ale i sebe samotné.
inteligence, trénink mozku

Pohádka o ztracené krajině

238 Kč
214 Kč
Mozkohrátky -10%
Hra je zábava. A zábavné můžou být i hry s pamětí. V knize „mozkohrátek“ najdete hrátky s pamětí pro celou rodinu v různých stupních obtížnosti.
inteligence, trénink mozku

Mozkohrátky

299 Kč
269 Kč
Cvičení mentální kondice -10%
(1x)
Víte, že kromě tělesných rozcviček existují i ty mentální? Tato kniha vám jich nabízí přesně 365, aby ani jediný den nezůstal němý. Můžete je řešit postupně, ale na druhé straně není nutné omezovat se na jediné cvičení denně.
inteligence, trénink mozku

Cvičení mentální kondice

225 Kč
203 Kč
99 her pro trénink mozku u seniorů -10%
Lidé si rádi hrají v každém věku. A právě v seniorském období může znovuobjevování vlastních hravých a kreativních možností dosáhnout zcela nových kvalit. Schopnosti a vlohy, které v životě přicházejí zkrátka či s postupujícím věkem ochabují...
inteligence, trénink mozku

99 her pro trénink mozku u seniorů

199 Kč
179 Kč
Jak to řešit? -10%
Kniha ukazuje jakým směrem se ubírat, kam napřímit své myšlení a jak hledat nové pohledy při řešení matematických problémů. Autor provází čtenáře úskalími mentálních a logických kroků, které je třeba při tom podniknout.
inteligence, trénink mozku

Jak to řešit?

299 Kč
269 Kč
Cíle v pracovním i osobním životě -70%
Bohatě strukturovaná kniha nabízí, slovy autora předmluvy, málo teorie a hodně praxe. Za pomoci mnoha dotazníků, obrázků, tabulek, tipů i příkladů nabízí komplexní informace v oblasti stanovování a dosahování cílů.
inteligence, trénink mozku

Cíle v pracovním i osobním životě

299 Kč
89 Kč
Fitness pro mozek -10%
Víte, že kniha je nejlepším přítelem našeho mozku?
inteligence, trénink mozku

Fitness pro mozek

299 Kč
269 Kč
Učení a paměť pravou hemisférou -10%
(1x)
Autor vystudoval pedagogickou fakultu UK a v současnosti pracuje jako specializovaný lektor na využití potenciálu mozku. Pořádá vysokoškolské semináře s celostátní akreditací, v nichž se soustředí především na téma komunikace a zážitkové alternativní metody ve vyučování.
inteligence, trénink mozku

Učení a paměť pravou hemisférou

249 Kč
224 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 17 položek
1 2 > >>