Nejprodávanější knihy - červenec 2019 - astrologie, horoskopy

Obrazná řeč zvěrokruhu -10%
Kniha podává jedinečnou charakteristiku dvanácti znamení podle povahy jednotlivých zvěrokruhových bytostí, od Štíra až po Váhy.
astrologie, horoskopy

Obrazná řeč zvěrokruhu

250 Kč
225 Kč
Astro-kalendář 2019 -10%
Kniha, kterou držíte v ruce, vám má sloužit jako průvodce rokem 2019. Opět se setkáváte s obálkou, na které je obraz známého malíře pana Zdeňka Hajného.
astrologie, horoskopy

Astro-kalendář 2019

140 Kč
126 Kč
Planety v nás -10%
Autor sledováním Ficinových psychologických a astrologických myšlenek otevírá dveře do světa florentské renesance. Nepředkládá se nám jen vize našich kulturních kořenů ve starověkém Řecku, ale vize našich počátků v archetypálním světě.
astrologie, horoskopy

Planety v nás

320 Kč
288 Kč
Hvězdná znamení -10%
(2x)
Odhalení tajemství spokojenosti a sebepoznání. Další kniha slavné autorky, tentokrát ještě obsáhlejší a zasahující všechny oblasti lidského života. Univerzální návod na šťastný život, jehož aspekty autorka léta zkoumá a popisuje.
astrologie, horoskopy

Hvězdná znamení

348 Kč
313 Kč
Intuitivní astrologie -10%
Intuitivní astrologie nás zavde na cestu symbolickými krajinami zvěrokruhu. Tato kniha ukazuje, jak rozpoznáme význam a vlastnosti Berana, Vodnáře a ostatních znamení, když používáme svou představivost a intuici.
astrologie, horoskopy

Intuitivní astrologie

298 Kč
268 Kč
Astrodiagnóza - průvodce léčením / Zjednodušená vědecká astrologie -10%
(1x)
V jednom svazku je průvodce léčením – pojednání o lékařské astrologii a diagnostikování z horoskopu a z ruky. Dále kompletní učebnice s návodem pro sestavení horoskopu, s filozofickou encyklopedií astrologie a s tabulkami planetárních hodin.
astrologie, horoskopy

Astrodiagnóza - průvodce léčením / Zjednodušená vědecká astrologie

399 Kč
359 Kč