Nejprodávanější tituly - červenec 2019 - islám

Islám & islamismus v České republice -10%
(7x)
Předkládaná publikace přináší komplexní zpracování působení různých organizací po roce 1989. V knize je popsán vývoj muslimské komunity na našem území, vnitřní konflikty a problémy s nedodržováním českých zákonu ze strany některých muslimských organizací.
islám

Islám & islamismus v České republice

399 Kč
359 Kč
Já nic, já Mohamed -10%
(1x)
Troufalý portrét zakladatele islámu. Miliarda a půl lidí ho vyznává, stejně tolik se ho bojí, ale jen hrstka o něm něco ví. Na jedné straně bitvy ve jménu Alláha, na druhé devět manželek.
islám

Já nic, já Mohamed

295 Kč
266 Kč
Islám - Pro ty, kdo o něm chtějí mluvit, ale zatím o něm mnoho nevědí -10%
(2x)
Kniha dává precizní a nezkreslující odpovědi na všechny podstatné otázky, jež vyvolává islám v současném světě. V době, kdy emoce převládají nad racionálním přístupem, jde autorka odvážně do hloubky.
islám

Islám - Pro ty, kdo o něm chtějí mluvit, ale zatím o něm mnoho nevědí

389 Kč
350 Kč
Islamofobie po česku -20%
Z čeho vychází a jak se projevuje odpor k islámu v ČR.
islám

Islamofobie po česku

348 Kč
278 Kč
Islám -10%
(3x)
Kniha renomované historičky Carole Hillenbrandové usiluje přispět k pochopení složité reality islámského světa a představit především jeho různorodost a pestrost.
islám

Islám

440 Kč
396 Kč
Islám -10%
Téměř encyklopedická kniha o islámu, jehož aspekty nezbytné pro jeho poznání a hodnocení v dějinách a současnosti objasňuje.
islám

Islám

499 Kč
449 Kč
Duchovní cesty islámu -10%
Monografie našeho předního islamologa se zabývá uspořádáním islámské myšlenkové a instituční soustavy, islámskou duchovností a etikou i vztahem ke křesťanství.
islám

Duchovní cesty islámu

388 Kč
349 Kč
Ztracené -10%
(1x)
Šest žen, které se zamilovaly do muslima Známá slovenská autorka se setkala se šesti Evropankami, které se zamilovaly do muže jiné mentality a odlišné kultury, provdaly se za něj a měly s ním děti. A pak se všechno změnilo.
islám

Ztracené

199 Kč
179 Kč
Šaría
Tato jedinečná publikace je první a dosud jedinou českou knihou, která systematicky, uceleně, přehledně a erudovaně zpracovává jedno z nejkontroverznějších a nejhlavnějších témat současného zájmu veřejnosti o islám - islámské právo šarí'a.
islám

Šaría

229 Kč