Nejprodávanější tituly - červenec 2019 - křesťanství

Dějiny křesťanství -10%
(2x)
Autorem tohoto nového velkého úvodu do dějin křesťanství je jeden z předních světových teologů, tvůrce řady tematických příruček a sborníků, které se následně staly bestsellery.
křesťanství

Dějiny křesťanství

599 Kč
539 Kč
Klaun si povídá s Bohem -10%
(2x)
Jiří Suchý je člověk mnoha profesí. Zpěvák, divadelník, básník a výtvarník, kterého zná u nás snad každý. Ne každý ale ví, že jeho hudební kariéra, jak sám říká, začala v pražském kostele svaté Anežky České, kde jako malý hoch ministroval.
křesťanství

Klaun si povídá s Bohem

200 Kč
180 Kč
Stručný výklad evangelia
Raritní spis, Stručný výklad evangelia, zařazený do šestého svazku Knihovny LNT, patří k jedinečnému vyjádření pravého učení Ježíše Krista.
křesťanství

Stručný výklad evangelia

230 Kč
Základy sociální koncepce Ruské pravoslavné církve -10%
Ruská pravoslavná církev je nejpočetnější ze společenství pravoslavných církví. Základy sociální koncepce patří k nejdůležitějším dokumentům v historii Ruské pravoslavné církve. Srozumitelným jazykem reagují na aktuální problémy dnešní společnosti.
křesťanství

Základy sociální koncepce Ruské pravoslavné církve

249 Kč
224 Kč
Stát se moudrým mužem -10%
(1x)
Autor dovede oslovit a zaujmout muže po celém světě svými pronikavými úvahami o křesťanském zrání mužů uprostřed společnosti, která se žene za hodnotami, jež člověka nemohou naplnit, uspokojit, připravit na chvíle krizí a zkoušek.
křesťanství

Stát se moudrým mužem

174 Kč
157 Kč
Křesťanství a okultní praktiky -10%
Knížka je praktickou příručkou pro křesťany i další zájemce, kteří se chtějí vyznat v učení, praktikách a pojmech, jako je okultismus, magie, ezoterika, alternativní medicína nebo New Age. Ve vnímání a hodnocení těchto věcí dnes vládne zmatek.
křesťanství

Křesťanství a okultní praktiky

169 Kč
152 Kč
O Trojici v Teologické sumě -10%
Co nám kromě intelektuálního dobrodružství může poskytnout studium Tomášova traktátu o Trojici ? Asi stěží zpochybníme, že Tomášovy úvahy jsou důležitou součástí dějin teologie a filosofie.
křesťanství

O Trojici v Teologické sumě

400 Kč
360 Kč
Podstata křesťanství -10%
N. T. Wright objasňuje základní obsah křesťanské víry a ukazuje na způsob, jak ji autenticky žít v dnešním světě. Jeho kniha Podstata křesťanství nabízí vysvětlení hledajícím i skeptikům a přináší novou inspiraci i dlouholetým věřícím.
křesťanství

Podstata křesťanství

269 Kč
242 Kč
Země bez obzoru -10%
Ladislav Heryán patří k výrazným osobnostem českého veřejného života.
křesťanství

Země bez obzoru

299 Kč
269 Kč
Jako sžírající oheň -10%
Dom Samuel v úvodu této "rozpravy o prokazování milosrdenství" napsal:
Jako křesťan chci promluvit o tom, co nás oslabuje: naše chabá víra v křesťanskou rodinu, v níž děti vyrůstají a nalézají svou rovnováhu; ...
křesťanství

Jako sžírající oheň

259 Kč
233 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 136 položek
1 2 3 .. 14 > >>