Nejprodávanější knihy - červenec 2019 - komiksy

Justina a Julietta -10%
(1x)
Komiks vznikl jako adaptace nejkontroverznějších děl Markýze de Sade „Justina čili prokletí cnosti“ a „Julietta čili slasti neřesti“. V komiksu se střídají epizody ze života obou sester Justiny i Julietty, v obou případech je vypravěčem Julietta.
komiksy

Justina a Julietta

398 Kč
358 Kč
Nevyhnutelná opotřebovanost citů -10%
(3x)
Oba tuší, že jejich osamělé a posmutnělé osudy jsou zpečetěny. Jenže lidské city a tužby se nenechávají porazit tak snadno a tak smířlivě jako lidská těla. Tenhle komiks není pro mladý.
komiksy

Nevyhnutelná opotřebovanost citů

398 Kč
358 Kč
Žoldnéř 1: Kult svatého ohně -10%
Jeden z nejslavnějších komiksů všech dob konečně i u nás! Legendární fantasy série plná neuvěřitelných maleb – vycházející u nás ve větším formátu a s bohatým autorovým doslovem.
komiksy

Žoldnéř 1: Kult svatého ohně

299 Kč
269 Kč
Berlín 3: Město světla -10%
Rodina Braunových se rozdělí mezi pravici a levici a stane se tak zosobněním rozštěpeného obyvatelstva. Novinář Kurt Severing a výtvarnice Marta Müllerová s hrůzou sledují, jak závratně začne společnost upadat do extremismu.
komiksy

Berlín 3: Město světla

299 Kč
269 Kč
Cyklokomiks -10%
Zábavné stripy ze světa cyklistiky pro profíky i pro hobíky, v nichž se o této oblíbené outdoorové činnosti dozvíte ledacos nového a zároveň si připomenete, co k ní neodmyslitelně patří.
komiksy

Cyklokomiks

269 Kč
242 Kč
Dobyvačné armády -10%
(1x)
Cyklus temných fantasy příběhů, který vzešel ze spolupráce scenáristy Jeana-Pierra Dionneta s kreslířem Jeanem- -Claudem Galem, se odehrává ve fiktivním barbarském dávnověku.
komiksy

Dobyvačné armády

598 Kč
538 Kč
Indiánské léto / El Gaucho -10%
Dva historické příběhy od dvou slavných tvůrců. Scenáristy a kreslíře Huga Pratta (Corto Maltese) a legendárního mistra evropského erotického komiksu Mila Manary!
komiksy

Indiánské léto / El Gaucho

759 Kč
683 Kč
Mrtvej svět -10%
(1x)
Stěžejní dílo amerického nezávislého komiksu. Je oceňováno pro dokonalé zachycení teenagerských duševních strastí, zmatků a váhání.
komiksy

Mrtvej svět

399 Kč
359 Kč
Pérák: Oko budoucnosti -10%
Adolf Hitler chce vidět do budoucnosti! Ale aby se mu to povedlo, potřebuje pomoc největšího českého superhrdiny, legendárního Péráka, nejhledanějšího muže protektorátu. Jenže Pérák rozhodně nebude skákat, jak nepřítel píská.
komiksy

Pérák: Oko budoucnosti

299 Kč
269 Kč
Záleskautky – Lumberjanes 3 -10%
Po dlouhé době je v táboře klid, který chtějí Mal a Molly využít k randění. Jejich plány ale překazí návrat medvědí ženy a neplánovaná cesta portálem, na jehož druhé straně čekají… dinosauři. Proč do všeho musejí strkat nos dinosauři?
komiksy

Záleskautky – Lumberjanes 3

299 Kč
269 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 203 položek
<< < 1 2 3 4 .. 21 > >>