Nejprodávanější tituly - červenec 2019 - cestopisy

40 dní pěšky do Jeruzaléma

Nové vydání humorného, cestovatelského bestselleru je tady! Ladislav Zibura na pěší poutě vyráží už od svých osmnácti let. Hvězdou poutnického světa se ale stal až v roce 2015, kdy se o jeho příběh začala zajímat média.

cestopisy

40 dní pěšky do Jeruzaléma

199 Kč
Vendulka -10%
(4x)
Když známý československý fotograf Jan Lukas zmáčkl spoušť svého aparátu, mělo Vendulce Voglové zbývat několik měsíců života. Fotografie, která později udělala z dvanáctiletého děvčete symbol holokaustu, přitom nemusela vůbec vzniknout.
cestopisy

Vendulka

289 Kč
260 Kč
Amerika na druhý pohled -10%
Amerika na druhý pohled je nevšední cestopis, který s humorem popisuje život v cizí zemi, trable s prvním americkým podnájmem, jak si doma uvařit javorový sirup a proč americké vánoční cukroví vypadá jako usušené psí hovínko.
cestopisy

Amerika na druhý pohled

295 Kč
266 Kč
Do světa -10%
Sny si můžete začít plnit v každém věku a Hana Machalová je toho příkladem. Na cesty se vydala až na sklonku čtyřicítky, s malým dítětem a průměrným platem. Ročně navštíví okolo 16 různých zemí.
cestopisy

Do světa

329 Kč
296 Kč
Holub a Mašukulumbové
Kniha „Holub a Mašukulumbové“ je unikátním dílem, které populárně-vědeckou formou zaznamenává proměny afrického života a kultury v období velkých společenských změn 19. a 20. století.
cestopisy

Holub a Mašukulumbové

149 Kč
Malina pro slona -10%
Velmi čtivá a poutavě podaná reportáž se spoustou barevných fotek vypráví o tom, jak přední česká trenérka psů Hana Böhme speciálně cvičí psy, kteří pak v africkém Kongu odhalují pašeráky cenných trofejí i ohrožených zvířat.
cestopisy

Malina pro slona

389 Kč
350 Kč
Čas darů -10%
Cestovatel, novinář a spisovatel Patrick Leigh Fermor se v zimě roku 1933 vydal na cestu Evropou. Z Nizozemí přes Německo, Prahu, Vídeň putoval, většinou pěšky až do Istanbulu. Své deníkové záznamy později literárně zpracoval a roce 1977 vydal.
cestopisy

Čas darů

358 Kč
322 Kč
Ke štítům východu -10%
První a zatím jediná ucelená kniha nejen v češtině, která pojednává o historii objevování a dobývání vrcholů v Asii mimo Himalájí. Dosud na toto téma nebyla publikována žádná kniha.
cestopisy

Ke štítům východu

390 Kč
351 Kč
Po Česku III -10%
Známý moderátor Václav Žmolík představuje ve svém pořadu s názvem Po Česku na Dvojce Českého rozhlasu tipy na výlety v krásném i nepříznivém počasí.
cestopisy

Po Česku III

215 Kč
194 Kč
Příběhy z olivového ostrova aneb Když na Korfu kvetou mandloně -10%
(2x)
Autorka žije na Korfu přes deset let. Její postřehy jsou prodchnuty láskou a obdivem k novému domovu, což jí umožňuje vnímat krásu a poezii ostrova.
cestopisy

Příběhy z olivového ostrova aneb Když na Korfu kvetou mandloně

149 Kč
134 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 64 položek
<< < 1 2 3 4 .. 7 > >>