Nejprodávanější tituly - červenec 2019 - cizojazyčná

Laughable Loves -10%
(1x)
Laughable Loves is a collection of stories that first appeared in print in Prague before 1968, but was then banned.
cizojazyčná

Laughable Loves

249 Kč
224 Kč
Na Chesilské pláži -10%
(2x)
McEwanův příběh jedné svatební noci z počátku šedesátých let, zasazený do krásného prostředí na pobřeží jižní Anglie, nabízí hluboké zamyšlení nad dobovou podmíněností lidského chování, citů i vztahů.
cizojazyčná

Na Chesilské pláži

259 Kč
233 Kč
Temný priestor lesný -10%
Najnovší román (na ktorý si čitatelia museli počkať až 7 rokov) americkej spisovateľky Nicole Krauss sa vo svete stretáva s veľmi pozitívnou kritikou.
cizojazyčná

Temný priestor lesný

329 Kč
296 Kč
Territory of Light (Penguin Classics) -10%
It is Spring. A young woman, left by her husband, starts a new life in a Tokyo apartment. Territory of Light follows her over the course of a year, as she struggles to bring up her two-year-old daughter alone.
cizojazyčná

Territory of Light (Penguin Classics)

319 Kč
287 Kč
The Radetzky March -10%
(1x)
Set during the doomed splendour of the Austro-Hungarian Empire, The Radetzky March tells the story of the celebrated Trotta family, tracing their rise and fall over three generations.
cizojazyčná

The Radetzky March

339 Kč
305 Kč
A Monster Call film tie-in -10%
(1x)
The bestselling novel about love, loss and the power of story-telling from the twice Carnegie Medal-winning Patrick Ness, soon to be a major motion picture.
cizojazyčná

A Monster Call film tie-in

299 Kč
269 Kč
Dreams from beyond -10%
Tato antologie vás provede hvězdnými pastvinami zmizelých bytostí, futuristickými válčícími městy a dechberoucími mimozemskými světy až k záhadám, které neseme sami v sobě. V překladu do angličtiny v ní najdete povídky hvězd současné české sci-fi.
cizojazyčná

Dreams from beyond

239 Kč
215 Kč
Franz Kafka y Praga -10%
„Franz Kafka byl Praha a Praha byla Franz Kafka“, napsal kdysi Johannes Urzidil. A skutečně, kdo se vydá po stopách života Franze Kafky, toho cesta zavede přímo do srdce starého císařského města nad Vltavou.
cizojazyčná

Franz Kafka y Praga

300 Kč
270 Kč
Noční lov -10%
(5x)
Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová a její tým čelí další nebezpečné výzvě! Thriller, který vám nedá spát! Další kniha od autora Dívky v ledu.
cizojazyčná

Noční lov

399 Kč
359 Kč
Pověsti staré Prahy - čínská mutace -10%
Čínská mutace knihy. Soubor třiceti pověstí a legend, které se vztahují k nejznámějším místům hlavního města Prahy. Tato místa lze dodnes navštívit, a tak se kniha může stát současně i jakýmsi zábavným, atypickým průvodcem...
cizojazyčná

Pověsti staré Prahy - čínská mutace

269 Kč
242 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 49 položek
<< < 1 2 3 4 5 > >>