Nejprodávanější tituly - srpen 2019 - atlasy a mapy

Kyrgyzstán -10%
První ucelený průvodce po Kyrgyzstánu nejen v českém jazyce, který zahrnuje všechna významná pohoří země, ale i města a památky pod nimi. V jednotlivých kapitolách se podíváme do Biškeku, Oše, k jezeru Issyk Kul.
atlasy a mapy

Kyrgyzstán

390 Kč
351 Kč
Lisabon do kapsy - Lonely Planet -10%
Lisabon je filmově krásné a historicky zajímavé město. Město rachotících tramvají a pohádkových výtahů může nabídnout opravdu hodně – moderní tvář i charisma.
atlasy a mapy

Lisabon do kapsy - Lonely Planet

249 Kč
224 Kč
Procházky Olomoucí

Krok za krokem olomouckými ulicemi Zažijte královské město Olomouc jinak! Olomouc to není jen katedrála svatého Václava nebo výstaviště Flora. Olomouc to je pestrá architektura, bohatá historie, součást Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

atlasy a mapy

Procházky Olomoucí

169 Kč
Rozhlednovým rájem - Vyhlídkami králů -25%
Jiří Štekl, autor známých a svými kresbami jedinečných rozhlednových průvodců, si tentokrát připravil delikatesní publikaci, která je kompletně věnovaná hradním a zámeckým vyhlídkovým věžím. Odtud také její romantický název Vyhlídkami králů.
atlasy a mapy

Rozhlednovým rájem - Vyhlídkami králů

299 Kč
224 Kč
Slovinsko -10%
Pohostinné, úchvatné, neokoukané – takové je Slovinsko, malá evropská země, která nabízí velké množství zimního i letního vyžití.
atlasy a mapy

Slovinsko

598 Kč
538 Kč
Edinburgh - Inspirace na cesty
První vydání průvodce do Edinburghu. Pro návštěvníky je přitažlivý svou atmosférou, památkami, mýty, ale také svou současností. Edinburgh si vybudoval pozici evropského centra finančnictví, vzdělání a kultury.
atlasy a mapy

Edinburgh - Inspirace na cesty

199 Kč
Rodinné toulky: Nejkrásnější výlety do podzemí -85%
Tento soubor zajímavých tipů na výlety není určený pro ty, kdo trpí nepříjemnými pocity ve stísněných prostorách.
atlasy a mapy

Rodinné toulky: Nejkrásnější výlety do podzemí

299 Kč
44 Kč
Barcelona - Lonely Planet -10%
Sluncem zalitá a Středozemním mořem omývaná Barcelona pretéká kulturním bohatstvím, od středověkých uliček s lucernami po zářivá mistrovská díla Gaudího.
atlasy a mapy

Barcelona - Lonely Planet

549 Kč
494 Kč
Budapešť -10%

Od Budína k Pešti, od Královského paláce k Parlamentu, od Dunaje k městským sadům, od lázní Gellért až po bulvár Andrássy – hlavní město Maďarska se před vámi v mžiku otevře díky tomuto jedinečnému průvodci.

atlasy a mapy

Budapešť

269 Kč
242 Kč
Člověk v drsné přírodě -10%
(1x)
Příručka Jaroslava Pavlíčka obsahuje poznatky mnohokrát ověřené v praxi, nasbírané za více než padesát let. Měla by sloužit skupinám, které připravují výpravy na problematická místa Země a drsnější podmínky si vybírají dobrovolně, ...
atlasy a mapy

Člověk v drsné přírodě

148 Kč
133 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 73 položek
<< < 1 2 3 4 .. 8 > >>